نمناک دنیای مدلباس مجلسی کدام لباس دکلته مناسب اندام شماست؟
لباس دکلته ، مدل لباس
اگر از طرفداران لباس دکلته هستید باید بدانید چه مدل دکلته ای با توجه به قد و اندامتان به شما می آید و مناسب تان است.

مدل لباس دکلته مناسب اندام های مختلف

لباس دکلته به لباسهایی گفته میشود که در قسمت بالای سینه و کارور در ناحیه گردن و شانه ها کاملا باز می باشند. دکلته کلمه ای فرانسوی است که به همین ناحیه از اندام بانوان گفته میشود.

دکلته مدل خاصی از لباسه که طرفدار های زیادی داره. اما این مدل لباس انواع مختلفی داره که هر نوع آن برای یک نوع اندام مناسبه.

انواع دکلته:

لباسهای دکلته به طور کلی به دو دسته تقسیم می شوند که به اصطلاح به آنها ابرویی و خط صاف گفته می شه، و بهتره که در حین انتخاب به آنها توجه شود.

چه نوع دکلته ای برای اندام شما مناسبه؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که شانه های متناسب و بازوهایی زیبا و کشیده دارند ولی سینه هاتون کوچیک هستند،
بهتره از مدل ابرویی استفاده کنید، چون که مدل ابرویی باعث برجسته کردن سینه و خوش فرم تر نشان دادن اندام شما می شه. یکی از نکاتی که در انتخاب مدل لباس دکلته باید در نظر بگیرید اینه که بیش از اندازه پایین نباشه و برشها به زیبایی به روی اندام شما بنشینند. اگر شما بالاتنه درشت تری نسبت به پایین تنه دارید اصلاً توصیه نمی شه که لباس دکلته را انتخاب کنید ،ولی خوب این اصل همیشه هم درست نیست بازهم بستگی به تک تک اجزای اندام شما داره. مثلاً افرادی که شونه های خیلی پهن دارند، بهتره که دکلته را انتخاب نکنند ولی می تونن با استفاده از بند روی سر شونه ها باعث کوچک تر به نظر آمدن آنها شوند.

مدل لباس

مدل لباس دکلته

باید ها و نباید های مدل لباس دکلته

افرادی که سینه های نسبتاً بزرک با شانه هایی متناسب دارن اصلاً مدل ابرویی رانباید انتخاب کنند و باید دکلته مدل صاف را انتخاب کنند . افراد با بازوهای برجسته هم بهتره که از دکلته استفاده نکنند و در صورت انتخاب این مدل لباس، بهتره که یک کت کوتاه آستین سه ربع روی آن بپوشند. تا اینجای مطلب، بحث ما راجع به افرادی با قد متوسط و متناسب بود. اگر شما اندامی ریز نقش و قدی کوتاه دارید، مدل لباس دکلته برای شما انتخاب درستی نیست.

دکلته با مدل خط صاف

مخصوصاً دکلته با مدل خط صاف، به این علت که لباس دکلته به علت خطای دید باعث میشه قستی که برهنه است نادیده گرفته شه وشما کوتاهتر به نظر برسید و همچنین خط افقی این خطای دید را بیشتر کرده و باعث کوتاهتر به نظر رسیدن شما میشه،
ولی اگر علاقه به پوشیدن این مدل لباس دارید می تونید راه کارهایی برای رفع این کوتاهی پیدا کنید ، یکی از روشها اینه که لباسهایی با خطوط و نقش های عمودی را انتخاب کنید و یا اینکه از رنگ وطرح پارچه لباس مدلی برای گل سر درست کنید
که باعث به هم پیوستگی بیشتر از سر تا روی سینه باشه. تا این خطای دید رفع شه.این طوری میتونید حتی با قد کوتاه هم دکلته بپوشید.

کدام لباس دکلته مناسب اندام شماست؟

کدام لباس دکلته مناسب اندام شماست؟
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 19
برگرفته از روبان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف