نمناک دنیای مدمدل مانتو با مانتو فرم های اداری باران دخت خاص و جذاب دیده شوید + تصاویر
مدل مانتو ، مانتو فرم
بیشتر ما خانم ها برای رسیدن به پوششی جذاب به دنبال راهی خاص و منحصر به فرد هستیم تا از دیگران متمایز باشیم ، آیا تابحال از کسی شنیده اید که برای خرید از یک فروشگاه به فروشنده بگه این مدل مانتو فرم رو همه جا می پوشند.

لباس محل کار از اهمیت بسیار بالای برای خانم ها برخوردار می باشد از این رو کیفیت دوخت ، نوع پارچه ، رنگ ندادن و چروک نشدن مانتو در محل کار جزئی از نکات انتخاب یک مانتو اداری می باشد. مانتو فرم هر سازمانی نشان دهنده هویت و به نوعی نشان دهنده برند آن سازمان می باشد ، از این رو مانتو فرم اداری « سازمان دارای اهمیت زیادی می باشد.

بیشتر ما خانم ها برای رسیدن به پوششی جذاب به دنبال راهی خاص و منحصر به فرد هستیم تا از دیگران متمایز باشیم ، آیا تابحال از کسی شنیده اید که برای خرید از یک فروشگاه به فروشنده بگه این مدل مانتو فرم رو همه جا می پوشند ، یا بخاطر قدیمی شدن مدل مانتو ها و تشابه بیشتر اونها ، از خرید منصرف شده باشین ؟!
شرکت تولیدی باران دخت با مدیریت علی محمد طاعتی فعالیت خود را در سال 1379 با هدف تولید انواع لباس فرم ، مانتو فرم اداری ، مانتو اسپرت ، مانتو مجلسی ، پالتو ، در تهران آغاز نمود و یکی از متولیان در عرصه تولید پوشاک می باشد
مانتو فرم
همچنین توانست با بهره گیری از امکانات و ابزار آلات بروز صنعتی با پرسنلی مجرب و کارآمد با استفاده از متد روز دنیا محصولات باکیفیت بالا , قیمت مناسب و سرعت در تولید و تحویل با استفاده از پارچه های مرغوب ,یکی از برندهای مطرح و معتبر دوخت پوشاک کشور باشد
تحویل با استفاده از پارچه های مرغوب ,یکی از برندهای مطرح و معتبر دوخت پوشاک کشور باشد ، هم اکنون باران دخت با 45 نمایندگی در سراسر کشور توانسته نیاز های کارخانه ها وشرکت های بزرگ ایرانی را پاسخ دهد.

گوشه ای از افتخارت باران دخت

  • دارنده ی گواهی نامه ISO9001/2008
  • دارنده گواهی نامه ISO10002/2014
  • برگزیده مدیر شایسته ملی
  • دریافت تندیس طلایی پیشتازان کیفیت
  • دریافت تندیس طلایی بهره وری بلوغ سازمانی
  • برنده مسابقات ملی مهارت و کسب رتبه اول و دوم کشور
  • برنده مسابقات ملی مهارت و کسب رتبه اول شهر و استان تهران
اینجا چند مدل جدید از طراحی های جدید و به روز توسط برند اداری باران دخت را قرار دادیم. این مانتو فرم ها دارای ضمانت نامه کتبی می باشد و هر گونه کرک ، پرز ، رنگدهی و آبرفت قابل بازگشت خواهد بود.
مدل مانتو اداری

 
مدل مانتو اداری 2019
شما کاربران عزیز می توانید برای مشاهد بیشتر محصولات ما به  سایت باران دخت  مراجعه نمایید!!

با این مدل مانتو فرم ها خاص و جذاب دیده شویم + تصاویر

این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .