نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی عکس لو رفته از مدل موهای طبیعی میشل اوباما
میشل اوباما ، تصویری از میشل اوباما
انتشار عکسی از میشل اوباما با مدل موهای طبیعی که مثل همیشه صاف و آرایش نشده بود کاربران شبکه های اجتماعی را حیرت زده کرد.

تصویری از میشل اوباما با موهای فر

میشل اوباما بانوی اول آمریکا در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما بود که با اتمام دوران ریاست جمهوری همسرش این روزها مشغول تفریح و خوشگذرانی است. میشل اوباما که در زمان ریاست جمهوری همسرش در مکان های عمومی همیشه با موهایی صاف و ظاهری آراسته حاضر میشد این بار با عکسی متفاوت از مدل موهای طبیعی و فر خود در شبکه های اجتماعی همه را شگفت زده کرد.

تصویری از میشل اوباما با موهای فری خود که به نظر می رسد در تعطیلات به سر می برد، این روزها در اینترنت سروصدای زیادی به پا کرده و بسیاری از کاربران همسر سابق رئیس جمهور را برای استایل طبیعی موهایش تحسین کرده اند.


در حالی که میشل اوباما در طول دوران ریاست جمهوری شوهرش اغلب با موهای صاف شده و آرایش شده مشاهده می شد، این بار پس از آنکه موهایش را به صورت معمولی و بدون صاف کردن همیشگی به شکل دم اسبی بسته بود، توجه زیادی را به خود جلب کرد.

مدل موهای طبیعی و فر میشل اوباما

موهای طبیعی میشل اوباما

میشل اوباما با موهای طبیعی و مجعدش

عکسمیشل با موهای طبیعی اش روز یکشنبه در شبکه های اجتماعی منتشر شد و بسیاری از کاربران توئیتر وی را برای اینکه بار دیگر موهای طبیعی خود را پذیرفته ، تشویق کردند.


هراستایلیست مخصوص او جانی رایت در مصاحبه ای در سال 2015 گفته بود که ریشه موهای او همیشه کاملا طبیعی نگاه داشته شده و اشاره کرده بود او معمولا در تعطیلات استفاده از صاف کننده های مو را محدود می کند.

موهای طبیعی میشل اوباما

مدل موی صاف شده میشل اوباما

البته مشخص نیست این عکس در چه زمان و در چه جایی گرفته شده ولی به گزارش پرشین وی احتمالا در یکی از چندین تعطیلاتی که خانواده اوباما پس از به ریاست جمهوری رسیدن ترامپ در ماه ژانویه رفتند، گرفته شده باشد.


باراک و میشل اوباما به همراه میلیاردری به نام ریچارد برانسون به جزیره خصوصی او در جزایر بریتیش ویرجین رفتند که در آنجا عکسی از رئیس جمهور سابق منتشر شد که در حین کایت سرفینگ ، لبخند صورتش را پوشانده بود.


به نظر می رسد پس از دو دوره ماندن در کاخ سفید این زن و شوهر تا حدی خود را به معنای واقعی کلمه از قید و بند تجملات و شسته رفته بودن آزاد کردند، چرا که پس از آن عکسی از اوباما با کلاه بیس بال دیده شد و اخیرا نیز میشل اوباما با موهای طبیعی خودش مشاهده شده است.

موهای طبیعی میشل اوباما

مدل موی میشل اوباما

کابران شبکه اجتماعی به سرعت این عکس را جنجالی کردند و این عکس بیش از 20،000 بار به دیگران ارسال شد و در عرض یک روز 49500 لایک دریافت کرد.


عده ای از کاربران نیز آرزو می کردند کاش این تغییر و حفظ موهای طبیعی در طول دوره ای که او هنوز به عنوان بانوی اول شناخته می شد، صورت می گرفت.

عکس لو رفته از مدل موهای طبیعی میشل اوباما

عکس لو رفته از مدل موهای طبیعی میشل اوباما
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از پرشین وی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف