نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی مدل موهای جدید دخترانه با سنجاق سر
مدل مو ، سنجاق سر
درست کردن این مدل موهای زیبا و دخترانه بسیار ساده و راحت است که فقط به سنجاق سر احتیاج دارد.
بازدید : 3,830 نفر

مدل موهای زیبا با سنجاق سر

سنجاق سر یکی از بهترین وسایل درست کردن مو است که کاربردهای بیشماری دارد. اینکه چطور از آنها استفاده درست نماییم اهمیت زیادی در ظاهر موها دارد.

در اینجا روش هایی ساده، برای تزیین و زیباسازی موهایتان با سنجاق های ساده رنگی آورده ایم. امیدواریم لذت ببرید
سنجاق سرهای رنگی را با فرم هشتگ روی موهایتان بزنید. بخشی از موهای جلو را به عقب ببرید و دو سنجاق سر به طور موازی روی آنها بزنید. سپس دو سنجاق دیگر عمود بر دو سنجاق اولی بزنید.

مدل مو

مدل مو با سنجاق سر


روش جالب دیگر برای استفاده از سنجاق های رنگی محبوبتان این است که دو بخش از موهایتان را از دو طرف سرتان به عقب ببرید و آنها را از پشت روی هم بگذارید. حالا با سه سنجاق سر این دو بخش را به شکل مثلث روی هم محکم کنید.

 

مدل مو

مدل مو ساده و زیبا


سنجاق های رنگی اُمبره را به شکل حرف V انگلیسی روی بخشی از موهایتان بزنید. ابتدا یک سنجاق را روی موها بزنید و سپس سنجاق بعدی را از انتهای سنجاق اول بزنید و بقیه را به موازات آنها به موها بزنید.

مدل مو

انواع مدل مو با سنجاق سر


برای آنکه موهای کوتاه و بلند در مدل بافت بیرون نزنند یا برای زیباتر کردن بافت، می توان چند سنجاق رنگی زیبا داخل بافت زد. بدین ترتیب موهای ریز و کوتاه از بافت بیرون نمی زنند و بافت تمیز و مرتبی خواهید داشت.

مدل مو

مدل بافت مو  با سنجاق سر

مدل موهای جدید دخترانه با سنجاق سر

مدل موهای جدید دخترانه با سنجاق سر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از دکتر سلام -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف