نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی بهترین مدل موهای مردانه برای پیشانی بلندها + تصاویر
مدل مو پیشانی بلند ، پیشانی بلند
آقایانی که پیشانی های بلندی دارند با انتخاب مدل موی مناسب میتوانند پیشانی شان را کوتاه تر و متناسب تر جلوه دهند, بهترین مدل موها برای آن ها کدام است؟

مدل موی مناسب برای پیشانی های بلند

مدل مو باید باید متناسب با فرم صورت و با در نظر گرفتن فرم پیشانی انتخاب شود, افرادی که پیشانی های بلندی دارند باید در انتخاب مدل مو بسیار دقت کنند و مدلی را انتخاب کنند که پیشانی را کمی بپوشاند و کوتاه تر نشان دهد. انتخاب نادرست مدل مو برای آقایان پیشانی بلند باعث میشود پیشانی آن ها بلندتر از آن چیزی که هست نشان داده شود.

مدل مو پیشانی بلند

مدل مو جذاب برای پیشانی بلند

همه آقایانی که پیشانی های بلندی دارد سعی میکنند با هر ترفندی که شده پیشانی شان را کوچکتر نشان دهند, بهترین ترفند برای افراد پیشانی بلند انتخاب مدل موی مناسب است که باعث میشود پیشانی متناسب تری داشته باشید .

مدل موهایی که در این مطلب مشاهده میکنید از مدل موهای مد روز و جذاب است که مخصوص آقایان پیشانی بلند است. اگر شما هم پیشانی بلندی دارید بهتر است از این مدل موها دیدن کنید و یکی را برای خود انتخاب کنید.

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه برای پیشانی بلندها

آقایانی که پیشانی بلند دارند فکر میکنند نمیتوانند از مدل موهای متنوع و امروزی بهره ببرند اما اینطور نیست نمونه هایی از مدل موهای جذاب برای آقایان پیشانی بلند را در ادامه مشاهده کنید و با ایده گرفتن از آن ها زیباتر شوید.

مدل مو کوتاه

مدل مو کوتاه برای پیشانی بلند

پیشانی بلند مردان

پیشانی بلند مردان و مدل موی مناسب

پیشانی بلند

بهترین مدل مو برای پیشانی بلند

مدل مو مردانه

مدل مو مردانه 2018 شیک

مدل مو پیشانی بلند

مدل مو برای پیشانی بلند

مدل موهای جذاب برای آقایان پیشانی بلند + تصاویر

بهترین مدل موهای مردانه برای پیشانی بلندها + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف