دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارسیاست ماجرای میز عسلی و مدل عجیب نشستن برادر روحانی + تصاویر
برادر روحانی ، مدل نشستن برادر روحانی
بتازگی نوع نشستن حسین فریدون در هنگام سخنرانی روحانی به یکی از موضوعات داغ برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. اما واقعیت ماجرای مدل عجیب نشستن برادر روحانی در سخنرانی رئیس جمهور چه بود؟
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394
بازدید : 13,746 نفر

ماجرای نشستن عجیب برادر روحانی در حین سخنرانی برادرش

بتازگی مطلبی با عنوان «مدل عجیب نشستن برادر رئیس جمهور» از سوی برخی سایت ها منتشر و سپس با رویکردی انتقادی و طنز در شبکه های اجتماعی بازنشر شده است.

برخی نیز پا را فراتر گذاشته و برای مدل نشستن برادر روحانی تحلیل های سیاسی ارائه داده و آن را رویکرد جدید حسین فریدون در مقابل حسن روحانی دانستند.

دراز کردن پا مقابل روحانی

 

نشستن عجیب حسین فریدون

 

بررسی های صورت گرفته نشان می دهد تصویر فوق مربوط به سفر حسن روحانی به استان یزد در اردیبهشت سال 92 و پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است.

 

برادر روحانی

 

در تاریخ مذکور علت اصلی نشستن متفاوت حسین فریدون در هنگام سخنرانی روحانی مربوط می شود به آسیب دیدگی پای وی، در تصویر زیر همان طور که مشاهده می کنید برادر رئیس جمهور در همان سفر و در هنگام حضور در مسجد حظیره استان یزد از عصا استفاده کرده است.

حسین فریدون با عصا

 البته برخی منتقدان طرز نشستن فریدون، معتقدند که بهتر بود وی در ردیف اول سالن نمی نشست.

برادر روحانی ، واقعیت مدل نشستن حسین فریدون مقابل روحانی

ماجرای میز عسلی و مدل عجیب نشستن برادر روحانی + تصاویر
3.237
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 24 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف