نمناک دنیای مدگوناگون مدل های اینستاگرام ایرانی در خیابان های تهران + تصاویر
مدل های اینستاگرام ، مدل های اینستاگرام ایرانی
مدل های اینستاگرام با هدف عادی سازی استفاده از مدل های نامتعارف در خیابان های تهران قدم می زنند و عکس یادگاری می گیرند.
بازدید : 30,985 نفر

مانور مدل های اینستاگرام در خیابان های تهران

 ساخت و ارائه الگو یکی از اهداف راه اندازی شبکه های اجتماعی بوده است که بر این اساس همواره به والدین توصیه شده است تا فرزندان خود را جهت استفاده مثبت از این ابزار ارتباطی راهنمایی کنند و بر روند استفاده آنها نظارت داشته باشند.

عادی سازی استفاده از مدهای نامتعارف در خیابان ها یکی از اهداف صفحات تحت مدیریت مدلینگ ها در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی شده است.

به طوریکه ممکن است مدل و پوششی که تا چندی پیش استفاده از آن در فضای عمومی جامعه ناهنجار تلقی می شده است با انتشار مکرر تصاویر استفاده از این نوع پوشش در سطح شهر با عادی سازی مشاهده این نوع پوشش های نامتعارف در جامعه روبرو شویم.

در حالی که پروژه کشف حجاب مجازی که با عنوان یک کمپین چندی پیش از سوی یکی از خبرنگاران شبکه بی بی سی فارسی در فیس بوک راه اندازی و به علت عدم استقبال زنان ایرانی با شکست مواجه شد، صفحاتی در اینستاگرام راه اندازی شده است که قصد دارند حضور بی قید زنان در خیابان های کشور را به نوعی کاملاً عادی نشان دهند.

مدهای عرضه شده توسط این مدل ها که مغایر با فرهنگ و عرف جامعه است با این پرسش بدون پاسخ از سوی مخاطبین روبرو می شود که این افراد چه طور توانسته اند از این پوشش در خیابان ها استفاده کنند؟! در ادامه برخی از صفحاتی که با این هدف فعالیت می کنند را مشاهده می کنید:

تصاویر و عکس های منتشر شده مدل های اینستاگرام ایرانی در خیابان ها

مدل های اینستاگرام

مدل های اینستاگرام

مدل های اینستاگرام

مدل های اینستاگرام

مدل های اینستاگرام ایرانی در خیابان های تهران + تصاویر

مدل های اینستاگرام ایرانی در خیابان های تهران + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 143
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 94 49
نظر کاربران
م.ی.

م.ی.

خاک بر سر بی جنبه ی همشون همین دیگه چیز دیگه ای نمیشه گفت

پاسخ دادن 14 11
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف