نمناک دنیای مدگوناگون مدل های خاص و شیک گیفت عروسی 2017
گیفت عروسی ، مراسم عروسی
مدل های جدید و شیک گیفت عروسی یا همان یادبود هایی که عروس و داماد به مهمانان میدهند را در ادامه مشاهده کنید.

جدیدترین مدل های گیفت عروسی

گیفت عروسی یکی از هدایای با ارزشی است که عروس و داماد به مهمانان می دهند تا به عنوان یادگاری از این مراسم در اختیار آن ها باشد. مدل های زیادی از گیفت های عروسی وجود دارند که می توانید در فروشگاه های مختلف آن ها را بیابید.

یکی از تزیینات مربوط به مراسم عروسی گیفت عروسی است که عروس و داماد به عنوان هدیه به میهمانان خود می دهند تا به وسیله آن هم از میهمانان خود تشکر کنند و هم یک یادگاری به آنان داده باشند. به همین دلیل عروس و داماد در انتخاب گیفت عروسی بسیار دقت می کنند. سایت آسمونی هم در این مقاله می خواهد نکاتی مفید در مورد انتخاب گیفت عروسی عنوان کند که در ادامه می خوانید.

گیفت عروسی

گیفت عروسی 2017


گیفت عروسی یا هدیه عروسی ، هدیه ای کوچک است که عروس و داماد برای مهمانان (خانم) مراسم عروسی تدارک می بینند تا از حضور آنها در جشن عروسی تشکر کنند.
همین طور گیفت عروسی به نشانه یادبود عروسی نزد مهمانان به یادگار می ماند و هدیه ای خاطره انگیز خواهد بود. بنابراین بهتر است که در انتخاب گیفت عروسی خود دقت کنید تا مهمانانتان را با هدیه ای ویژه و خاطره انگیز راهی منازلشان کنید.


گیفت عروسی

مدل های جدید گیفت عروسی


تاریخچه گیفت عروسی
رسم دادن هدیه عروسی به زمان های قدیم در اروپا بر می گردد. گیفت عروسی در آن دوران ، جعبه جواهرات کوچکی بود که از کریستال و سنگ های گرانبها ساخته می شد. محتویات این جعبه شامل حبه های قند می شد که نماد مال و مکنت و سلطنت بود (به اعتقاد مردم آن دوران ، قند خواص درمانی داشت و بسیار گران بود).
با گذشت زمان ، مغز بادام نیز به محتویات جعبه افزوده گردید که در کنار قند ، استعاره ای زیبا از تلخی و شیرینی زندگی بود. با گذشت قرن ها و کاهش قیمت قند ، گیفت عروسی در بین جوامع و کشورهای مختلف نیز رواج یافت و به رسمی عمومی تبدیل گردید بطوریکه امروزه بجای قند از نقل و نبات نیز استفاده می شود.


گیفت عروسی

گیفت عروسی شیک


گیفت عروسی را بخرید یا خودتان بسازید ؟
برای تصمیم گیری جهت ساخت یا خرید گیفت عروسی ، عوامل متعددی تاثیرگذار هستند که عوامل مهم به قرار زیر هستند :وسع مالی شما ، تعداد مهمانان ، مدت زمان تا عروسی ، ماندگاری گیفت عروسی (بعنوان مثال اگر گیفت مدنظر شما ، گل طبیعی باشد).

مدل های گیفت عروسی
بنا به وسع مالی عروس و داماد ، مدل های گیفت عروسی مختلفی می توان در نظر گرفت. همانطور که گفته شد بصورت سنتی از قند و نقل و نبات استفاده می شود اما در دنیای مدرن امروزی ، هدایای عروسی متفاوتی دیده شده است. همین طور در فصول مختلف می توان هدایای متناسبی را در نظر گرفت و یا از اسم عروس و داماد و یا تاریخ عروسی در گیفت عروسی استفاده نمود. از دسته بندی های زیر می توانید جهت انتخاب گیفت عروسی تان استفاده کنید :


گیفت عروسی

جدیدترین مدل های گیفت عروسی


1) گیفت عروسی سنتی :
این نوع گیفت ها شامل جعبه های تزیین شده است. داخل جعبه نیز می توانید هدیه ای کوچک به رسم یادبود بگذارید.

2) گیفت عروسی خانگی :
این نوع گیف ها می تواند شامل عروسک (عروس و داماد) ، دسته گل های کوچک ، کله قند فانتزی کوچک تزیین شده و پرنده های مصنوعی زیبا باشد.

3) گیفت عروسی مناسبتی :
این نوع گیفت نمادی از مراسم عروسی شماست. بعنوان مثال اگر مراسم عروس تان در کنار دریا باشد ، می توانید از قایق عروسکی با تزیین نقل و نبات استفاده کنید تا برای همیشه در یادها بماند. و یا اگر عروسی تان در زمستان و برف باشد ، گزینه های جالبی برای انتخاب خواهید داشت.


گیفت عروسی

گیفت عروسی جدید 2017


4) گیفت عروسی فرهنگی :
این نوع گیفت نمادی از فرهنگ قومیت یا خاندان شما می باشد که با کمی تفکر ، بهترین ایده ها را خواهید یافت !
در انتها در نظر داشته باشید که گیفت عروسی ، امری ضروری نبوده و در صورت داشتن وسع مالی ، می توانید تهیه کنید.

مدل های خاص و شیک گیفت عروسی 2017

مدل های خاص و شیک گیفت عروسی 2017
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از آسمونی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف