مدل پرده های پذیرایی در طرح های فوق العاده شیک و سلطنتی سال 97 مخصوص خانه های لوکس را در ادامه جمع آوری کرده ایم.

مدل پرده پذیرایی جدید 97

سالن پذیرایی خانه ها, یکی از مهمترین قسمت های خانه است که باید جلوه بسیاری داشته باشد. دکوراسیون سالن پذیرایی باید شیک و مدرن طراحی شود. یکی از موثرترین امور در طراحی دکوراسیون پذیرایی, انتخاب پرده سالن زیبا و شیک است.

قبل از خرید پرده برای پذیرایی سبک دکوراسیون مورد نظر خود را انتخاب کنید.پرده ها به دو دسته سنگین یا رسمی و سبک دسته بندی می شوند.پرده های سنگین را معمولا با والان استفاده می کنند این نوع پرده ها مانع ورود نور ،خورشید به درون فضای پذیرایی می شوند و در زمستان فضای منزل شما را گرم می کنند ارتفاع پرده های سنگین را معمولا،از سقف تا کف پذیرایی در نظر می گیرند و این نوع پرده ها از نظر هزینه گران تر از سایر پرده ها می باشند.

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی عروس

پرده های سبک معمولی هستند و جنس آن ها نخی و یا کتان است در نصب این پرده ها می توانید از چوب پرده های معمولی استفاده کنید و قیمت این پرده ها ارزان است.پارچه پرده را باید متناسب با دکوراسیون، پذیرایی خود انتخاب ،کنید و رنگ و مدل پرده باید با دکوراسیون داخلی منزل شما مطابقت و همخوانی داشته،باشد.اگر می خواهید،برای پرده ،خود والان انتخاب کنید یکی از پارچه ها را ساده انتخاب کنید.

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی 2018

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی سلطنتی

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی لوکس

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی سال 97

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی سلطنتی و شیک

مدل پرده پذیرایی

مدل پرده پذیرایی شیک و جدید

مدل پرده های پذیرایی که سال 97 مد هستند + تصاویر

مدل پرده های پذیرایی که سال 97 مد هستند + تصاویر : امتیاز : 3.2 تعداد رای : 41
این مطلب مفید بود ؟2615
نظرات
وبگردی