نمناک دنیای مددکوراسیون منزل مدل های مدرن و متنوع کاشی سرویس بهداشتی
مدل کاشی ، کاشی سرویس بهداشتی
کاشی کاری سرویس بهداشتی بهترین گزینه برای دکوراسیون اینگونه مکان ها است, مدل های جدید و شیک کاشی سرویس بهداشتی را مشاهده کنید.

مدل های جدید کاشی سرویس بهداشتی

بخش عمده طراحی دکوراسیون حمام یا سرویس بهداشتی در رنگ و مدل کاشی و سرامیک و دیوار پوش آن خلاصه میشود و عدم توجه به این اصل مهم می تواند تا حد زیادی از زیبایی فضای حمام و سرویس بهداشتی شما بکاهد.

کاشی ها در انواع طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و همین تنوع زیاد کار انتخاب طرح کاشی سرویس بهداشتی را برای اغلب افراد تا حدودی دشوار می کند؛ در ادامه تصاویری از انواع طرح کاشی برای سرویس بهداشتی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند.


در برخی از سرویس بهداشتی ها برای خلق دیواری منحصر به فرد و شیک در سرویس بهداشتی از ترکیب کاشی های بزرگ و کوچک استفاده می شود.
 
 
 
مدل کاشی

مدل کاشی سرویس بهداشتی

 
 
 
مدل کاشی

جدیدترین مدل کاشی سرویس بهداشتی

 
 
مدل کاشی

مدل کاشی حمام و دستشویی

 
 

علاوه بر سایز و طرح کاشی سرویس بهداشتی باید در هنگام انتخاب کاشی برای سرویس بهداشتی به جنس کاشی ها نیز توجه داشته باشید. جنس کاشی های سرویس بهداشتی باید به صورتی باشد که در برابر لغزش و سر خوردن کاشی مقاومت خوبی داشته باشد زیرا کاشی هایی که در برابر سر خوردن مقاومت ندارند خطرناک هستند.

توجه به رنگ کاشی یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد برای سرویس های بهداشتی با ابعاد کوچک بهتر است از کاشی های رنگ روشن استفاده کنید تا ابعاد سرویس بهداشتی بزرگ تر به نظر برسد. برای سرویس بهداشتی با ابعاد بزرگ می توانید از کاشی ها با رنگ های روشن و یا تیره استفاده کنید. در برخی از سرویس های بهداشتی برای متفاوت به نظر رسیدن دیوار ها از طرح کاشی ها با دو رنگ مختلف و متضاد استفاده می شود که این ترکیب رنگی می تواند باعث زیباتر به نظر رسیدن دکوراسیون سرویس بهداشتی شود.
 
مدل کاشی

مدرن ترین مدل کاشی سرویس بهداشتی

 
 
 
مدل کاشی

مدل کاشی جدید و شیک سرویس بهداشتی

 
 
 
مدل کاشی

مدل کاشی حمام و دستشویی

 
 
 
مدل کاشی

مدل کاشی سرویس بهداشتی

  
 
در این مطلب انواع طرح کاشی سرویس بهداشتی شیک و جدید را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها کاشی با طرح و رنگ زیبا و متفاوتی را برای سرویس بهداشتی منزل خود انتخاب کنید.

مدل های مدرن و متنوع کاشی سرویس بهداشتی

مدل های مدرن و متنوع کاشی سرویس بهداشتی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از زیبایی خانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف