مدل یقه مانتو
مدل یقه های مختلفی برای مانتو های مجلسی، اسپرت، رسمی زنانه وجود دارد از یقه ایستاده تا آمریکایی و آرشال که انتخاب آن ها بستگی به مدل مانتو دارد.

انواع مدل یقه برای مانتو

انتخاب مدل یقه یکی از موارد مهمی است که در خرید یا دوخت مانتو باید به آن توجه کرد، مدل یقه باید متناسب مدل مانتو باشد مثلا برای مانتو رسمی یقه انگلیسی مناسب است و برای مانتو جلوباز یقه آمریکایی. اگر برای دوخت مانتو دنبال مدل یقه ای زیبا و مناسب برای آن هستید در این بخش از نمناک با انواع مدل یقه مانتو آشنا شوید و مناسب ترین را انتخاب کنید.

برای مانتوهای زنانه مدل یقه های متنوعی وجود دارداز جمله یقه ایستاده، دیپلمات، انگلیسی، آرشال، آمریکایی، گرد، هفت و .... که برای مانتوهای رسمی، اسپرت و مجلسی مدل های خاصی وجود دارد.

یقه مانتو

مدل یقه جدید برای مانتو

یقه انگلیسی مدل یقه ای رایج برای کت، پالتو و مانتوهای رسمی است که همه با آشنا هستید، این مدل یقه بهترین گزینه برای کسانی است که میخواهند مانتو رسمی بدوزند مثلا مانتو برای محل کار.

یقه مانتو رسمی

یقه انگلیسی برای مانتو 

یقه انگلیسی مانتو

مدل یقه مانتو دخترانه

یقه مانتو مجلسی

مدل یقه مانتو مجلسی زنانه

یقه آمریکایی امروزه در مدل مانتوهای زنانه و دخترانه زیاد دیده میشود، این مدل یقه برای مانتو های اسپرت و جلوباز مناسب است که نمونه ای از آن را در دو تصویر زیر مشاهده میکنید. یقه آمریکایی برای مانتوهای تابستانی و نخی نیز مناسب است.

یقه آمریکایی مانتو

مدل یقه آمریکایی مانتو

یقه مانتو اسپرت

یقه آمریکایی برای مانتو اسپرت

یقه مانتو مجلسی

مدل یقه مانتو مجلسی

یقه مانتو جلو باز

مدل یقه برای مانتو جلو باز

یقه مانتو کتی

مدل یقه مانتو کتی

انواع مدل یقه مانتو برای سلیقه های مختلف + تصاویر

3.153
این مطلب مفید بود ؟3320
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
برچسب :
وبگردی