نمناک ورزشگوناگون جنجال مدیر برنامه مشترک کی روش و حقیقی
کی روش ، مدیربرنامه کی روش
شایعه ای که از یکی بودن مدیر برنامه های کارلوس کی روش و علیرضا حقیقی خبر داده بود، دردسرساز شد.
بازدید : 19,024 نفر

چندی پیش خبری مبنی بر اینکه مدیر برنامه های کارلوس کی روش سرمربی و علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی یک نفر است، منتشر شد که این موضوع عصبانیت و هر دو را به دنبال داشت.

کی روش که از انتشار چنین خبری بسیار عصبانی بود اعلام کرد، از رسانه ای که این خبر را منتشر کرده است شکایت می کند تا به این شکل ناراحتی خود را نشان دهد. حقیقی هم که از انتشار این شایعه ناراحت بود، در کنفرانس خبری اش این شایعه را تکذیب کرد و گفت که در آینده همهچیز در این خصوص روشن خواهد شد.
 
کی روش و حقیقی

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان رسیدگی به این موضوع را به وکیل خود سپرد و ماجرا درنهایت به شکایت کشیده شد. وکیل علیرضا حقیقی در خصوص این شکایت به خبرنگار تسنیم گفت:به دلیل نشر اکاذیب ما به دادسرا شکایت کردیم که احضارنامه برای مسئولان رسانه ای که چنین شایعه ای را منتشر کرده بودند، ارسال شد.
طی هفته جاری از خبرنگار و مدیرمسئول رسانه ای که این خبر را منتشر کرده بود، سؤالاتی پرسیده شد و آنها به قید وثیقه آزاد شدند تا جلسه نهایی دادگاه برگزار شود.
وی افزود:قاضی پرونده از آنها مدارک خواسته تا شایعه خود را به اثبات برسانند که بعید است بتوانند مدرکی را به دادگاه ارائه کنند، چون همان طور که پیشازاین هم مشخصشده، این شایعه صحت ندارد و اگر داشت کار به اینجا کشیده نمی شد.
 

جنجال مدیر برنامه مشترک کی روش و حقیقی

جنجال مدیر برنامه مشترک کی روش و حقیقی
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 26
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 16 10
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف