نمناک اخبارجامعه مدیر تلگرام علت قطع شدن تلگرام را اعلام کرد
مدیر تلگرام ، پاول دروف
مدیر تلگرام ضمن عذرخواهی از کاربران ایرانی و بیان علت قطع شدن تلگرام ، اعلام کرد که همکاری خود را برای بستن صفحات غیراخلاقی که جزو قانون اولیه تلگرام است را ادامه خواهد داد.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1394

مدیر تلگرام از کاربران ایرانی عذرخواهی کرد

پاول دوروف ضمن عذرخواهی رسمی از مقامات وزارت ارتباطات اعلام کرد به همکاری خود برای بستن صفحات غیراخلاقی که جزو مرام اولیه تلگرام است، ادامه خواهد داد.

مؤسس و مدیر تلگرام در کانال رسمی خود / https://telegram.me/durov از اعلام خبر مسدود شدن تلگرام توسط وی در دو هفته گذشته عذرخواهی کرد و گفت ظاهراً تلگرام توسط مقامات ایرانی دست کاری نشده بود و دلیل کندی این پیام رسان، قطعی کابل های اینترنت بوده است.

مدیر تلگرام

مدیر تلگرام پاول دروف از کاربران ایرانی عذرخواهی کرد

 

وی خاطرنشان کرد که درباره موضوع درخواست ایران برای ساخت ابزار مانیتورینگ، خطایی جعلی رخ داده و اصلاً درخواستی از سوی مقامات ایران برای وی ارسال نشده است و ارسال کننده پیام درخواست ابزار مانیتورینگ اصولاً ایران و وزارت ارتباطات نبوده است. دوروف تأکید کرد که این حرف را می پذیرد که مقامات وزارت ارتباطات از وی چنین درخواستی را نکرده اند.

مدیر تلگرام ادعای خود درباره مسدود شدن را زودهنگام توصیف کرد و از مردم و وزارت ارتباطات عذرخواهی کرد.

وی همچنین گفت اگر تنها نگرانی وجود صفحات غیراخلاقی در تلگرام است، قطعاً این ربات ها و کانال ها مسدود می شود و حتی بر اساس قوانین اپ استور نیز اجازه توسعه محتوای غیراخلاقی در پیام رسان تلگرام را نیز نداریم.
 

 

مدیر تلگرام ، مدیر تلگرام به علت قطع شدن تلگرام کاربران ایرانی عذرخواهی کرد

مدیر تلگرام علت قطع شدن تلگرام را اعلام کرد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 25
برگرفته از خبرانلاین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف