نمناک ورزشگوناگون گزارش مدیر تیم فراری از وضعیت موتور ماشین ها در فرمول یک
تیم فراری ، فراری
مدیر تیم فراری آریوابین می گوید که قدرت موتور خودروهای فراری برای گرند پری روسیه افزایش خواهد یافت.مدیر تیم فراری معتقد است که تنها عاملی که تیم را از حضور در رده اول باز داشته است نه راننده ها و نه خودروها بلکه تصادفات و اتفاقات غیر قابل پیش بینی بودند.
بازدید : 2,607 نفر

مدیر تیم فراری از وضعیت موتور ماشین ها می گوید

سباستین فتل راننده اول تیم فراری 42 امتیاز با صدر نشین فعلی رقابت ها راننده تیم مرسدس نیکو روزبرگ اختلاف دارد. قبل از استارت رقابت های سوشی که بین روزهای جمعه تا یکشنبه هفته بعد در روسیه انجام می شود، این راننده آلمانی و هم تیمی اش شاهد یک به روز رسانی و تقویت در قسمت موتور خودرو خود خواهند بود.

تیم فراری

 

مدیر تیم فراری معتقد است که تنها عاملی که تیم را از حضور در رده اول باز داشته است نه راننده ها و نه خودروها بلکه تصادفات و اتفاقات غیر قابل پیش بینی بودند. او در این مورد می کوید:

ما تنها اختلافی که با مرسدس داریم به یک دهم ثانیه محدود می شود.

آن گونه که از تیم فراری خبر می رسد، بازنگری در موتور، به روزرسانی و تقویت آن در گرند پری روسیه برگ برنده تیم و راننده ها خواهد بود. مدیر ایتالیایی در این باره گفت: ما چیزی برای سوشی آماده کردیم، اما چیز بزرگی نخواهد بود. ما مدت ها برای تقویت موتور منتظر ماندیم، شما وقتی فصل را با یک طراحی جدید آغاز کنید نیاز به تغییر انقلابی در موتور خودرو نخواهید داشت، شرایط ما در این فصل اینگونه بود. برای تقویت موتور ما از یک ایده پیروی کردیم و قدرت خروجی آن را افزایش دادیم.

گزارش مدیر تیم فراری از وضعیت موتور ماشین ها در فرمول یک

گزارش مدیر تیم فراری از وضعیت موتور ماشین ها در فرمول یک
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از طرفداری/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف