نمناک ورزشفوتبال مدیر عامل استقلال با استعفای منصوریان موافقت کرد
مدیر عامل استقلال ، استعفای علیرضا منصوریان
مدیر عامل استقلال با استعفای منصوریان موافقت کرد و اظهار داشت منصوریان برای استقلال زحمات زیادی کشیده است.
تاریخ انتشار : 30 شهریور 1396

موافقت مدیر عامل استقلال با استعفای منصوریان

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران، استعفای منصوریان از سرمربیگری این تیم را پذیرفت. بعد از تساوی استقلال مقابل ذوب آهن، علیرضا منصوریان از سمت خود استعفا داد و حالا با پذیرش این استعفا از سوی سیدرضا افتخاری، دیگر منصوریان سرمربی استقلال محسوب نمی شود. افتخاری بر اساس آنچه که به سایت باشگاه استقلال گفته، علی رغم میل باطنی با این استعفا موافقت کرده است.

مدیرعامل استقلال در همین رابطه گفت:امروز سخت ترین تصمیم دوران مدیریتی ام را گرفتم و علیرغم میل باطنی با استعفای آقای منصوریان موافقت کردم.

وی افرود:منصوریان زحمات زیادی برای تیم استقلال کشید، کسب مقام نایب قهرمانی، پیروزی در دربی و صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا از افتخارات علیرضا منصوریان درفصل گذشته بود. ایشان فرزند استقلال است و در خانواده استقلال باقی خواهد ماند. وظیفه خود می دانم از زحمات آقای منصوریان تشکر کنم و از بردباری و حمایت خانواده محترم آقای منصوریان درروزهای سخت تشکر و قدردانی می کنم.

 

 مدیر عامل استقلال

موافقت افتخاری برای استعفای منصوریان

 افتخاری در ادامه با خطاب قرار دادن هواداران استقلال گفت:و اما سخنی با هواداران عزیز؛ فوتبال آنقدر ارزش ندارد که به خاطر آن به افراد و خانواده آنها توهین شود. انتقاد و اعتراض حق مسلم هواداران عزیز است اما هرگز دین مبین اسلام اجازه نداده که بخاطر ورزش به کسی توهین شود. هواداران عزیز در روزهای سخت ازخود خویشتن داری نشان دهند و صبر و متانت خود را حفظ کنند. استقلال دارای هواداران فهیم و با فرهنگ اسلامی است، بنابراین حرمت وشأن افراد باید حفظ و رعایت شود.

مدیر عامل استقلال با استعفای منصوریان موافقت کرد

مدیر عامل استقلال با استعفای منصوریان موافقت کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف