نمناک اخباراقتصاد مدیرعامل راه آهن استعفا کرد و آخوندی پذیرفت+ نامه
مدیر عامل راه آهن ، عکس مدیر عامل راه آهن  پور سیدآقایی
پور سید آقایی مدیر عامل راه آهن در رسانه ملی بعد از عذرخواهی از مردم بابات حادثه مرگبار و دلخراش قطار سمنان - مشهد پذیرفته شدن استعفایش از سوی وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1395
بازدید : 1,164 نفر

مدیر عامل راه آهن استعفا کرد ، وزیر استعفایش را پذیرفت

 پور سیدآقایی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران دقایقی قبل با حضور در رسانه ملی، ضمن عذرخواهی از مردم بابت حادثه قطار سمنان-مشهد، از تقدیم استعفای خود به عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

او گفت:وزیر راه و شهرسازی استعفای او را پذیرفته است.

ساعت 7:45 صبح روز گذشته قطار سمنان - مشهد در ایستگاه هفت خوان بین سمنان و شاهرود از پشت با قطار تبریز - مشهد برخورد کرد که این حادثه منجر به جان باختن 43 نفر و مجروج شدن بیش از 100 نفر از مسافران شد.

مدیر عامل راه آهن

متن استعفای مدیر عامل راه آهن

بسمه تعالی 

جناب آقای دکتر آخوندی

وزیر محترم و فرهیخته راه و شهرسازی

با سلام و عرض ادب و احترام و ضمن تسلیت کشته شدن جمعی از هموطنان عزیز و زوار امام رضا (ع) در سانحه قطار هفت خوان، از آن جایی که علیرغم کلیه تمهیدات فنی راه اندازی شده در این مسیر که جزو پیشرفته ترین سیستم های دنیا می باشد، به واسطه خطای چند نفر از نیروهای این شرکت این حادثه دلخراش به وقوع پیوست لذا با توجه به مسئولیت های اجتماعی مدیران و به احترام افکار عمومی و به خصوص خانواده های داغدار این عزیزان بدین وسیله استعفای خود را تقدیم می دارم. امیدوارم خداوند غفار و بازماندگان این سانحه به خصوص مردم عزیز تبریز اینجانب را عفو فرمایند و مطمئن باشند که نیروهای خدوم آنان در راه آهن همه تلاش خود را برای ارتقاء ایمنی این سیستم ادامه خواهند داد.
محسن پورسیدآقایی
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران»

مدیرعامل راه آهن استعفا کرد و آخوندی پذیرفت+ نامه

مدیرعامل راه آهن استعفا کرد و آخوندی پذیرفت+ نامه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از مهر - ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف