نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی تاتو ستاره ای صورت مد عجیب و جدید زیبایی! + عکس
مد جدید زیبایی ، STAR SIGNS tattooed
یکی از آرایشگران شهر میشیگان با انتشار تصاویر مشتریان خود مد جدید زیبایی آنها را فاش کرد ، دخترانی که برای خال خال شدن پوست صورتشان با طرح صور فلکی به او مراجعه می کنند.

تاتوی درخشان صورت مد جدید عجیب و غریب زیبایی

People are getting STAR SIGNS tattooed as freckles on their faces

جدیدترین و آخرین مدل تاتو مربوط به نقاط ریزی است که روی گونه های دختران جوان این روزهای خودنمایی می کند ، روزی خال های ریز روی گونه مشکلی پوستی بود که برای رفع آنها به دختران و زنان جوان به متخصصان پوست مراجعه می کردند اما حالا افرادی که پوست صاف و بدون خال دارند تاتوهای ستاره ای انجام می دهند تا با مدهای جدید زیبایی هم مسیر شوند.

تتوی ستاره ای به قیمت 150 تا 265 یورو ، جسیکا یکی از تاتوکارهای حرفه ای با انتشار تصاویر جدید از مشتریان خود مد جدید و البته عجیب و غریب زیبایی را که این روزهای بین دختران اروپایی مد شده است معرفی کرد. همانطور که در تصاویر این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید بعد از کشیدن الگوی طرحی خص روی صورت تاتو های نقطه ای برای ستاره باران کردن صورت آغاز می شود. این طرح که از الگوهای صور فلکی انتخاب و با دستگاه تاتو روی پوست صورت در قسمت گونه ها و روی بینی به شکلی که می بینید اجرا می شود.

تصاویر مد جدید زیبایی تاتوی صورت به شکل صور فلکی

مد جدید زیبایی

مد جدید زیبایی

مد جدید زیبایی

رسم شکل صور فلکی روی صورت مد جدید زیبایی

مد جدید زیبایی

عکس تاتو صورت با طرح صور فلکی مد جدید زیبایی

تاتو ستاره ای صورت مد عجیب و جدید زیبایی! + عکس

تاتو ستاره ای صورت مد عجیب و جدید زیبایی! + عکس
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 12
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف