نمناک دنیای مدگوناگون لباس هایی به رنگ مد پاییز 95 + تصاویر
مد پاییز 95 ، رنگ لباس پاییز 95
خانم های شیک پوش امسال پاییز چه رنگی می پوشند ؟ آبی الکتریک یا بنفش ارغوانی جزو محبوب ترین های انتخاب شده برای تیپ های مد پاییز 95 هستند.

بهترین رنگهای لباس مد پاییز 95

فصل که تغییر می کند حال و هوای رنگ لباس ها هم متفاوت می شوند ، تابستان و بهار رنگهای خنک و پاییز و زمستان رنگهای گرم تا دمای هوا با تیپ و پوشش هماهنگی داشته باشد. اگر مشتاقید بدانید که رنگ های پیشنهادی فشن شوها برای مد پاییز 95 - 2016 چیست این گزارش را از دست ندهید.

رنگهای انتخاب شده شیک برای مد پاییز 95

اینجا 7 رنگی که در پاییز و زمستان مد هستند را به شما معرفی می کنیم تا در ماه های سرد سال خوش تیپ و به روز بمانید.

مد پاییز 95 سبز آبی تیره است

مد پاییز

لباس های شیک و به روز مد پاییز 95

سبز آبی تیره و تمام طیف های آن – از سبز زمردی گرفته تا فیروزه ای – از محبوبترین رنگ های پاییز و زمستان امسال خواهند بود. سبز آبی تیره از رنگ هایی است که مسلما باید امسال در کمد لباستان داشته باشید.برای استفاده هرچه بهتر از این رنگ غنی آن را با لباس هاییکه بافت ضخیم و یا الگوهای پیچیده دارند بپوشید.

مد پاییز 95 : صورتی صدفی

مد پاییز 95

صورتی صدفی از محبوب ترین رنگهای مد پاییز 95

 صورتی کم رنگ ( یا صورتی پودری ) معمولا برابر است با ظرافت،مهربانی و عشق. نگران این نباشید که خیلی دهترانه به نظر بیایید – سفید، شرابی،سبز تیره و حتی مشکی خیلی خوب با صورتی کم رنگ ترکیب می شوند.یک لباس با رنگ صورتی می تواند به تیپتان زنانگی و ظرافت اضافه کند.

آبی تیره رنگ خاص پسندها در مد پاییز 95

مد پاییز 95

آبی هایی که مورد علاقه اسپرت پوش ها در مد پاییز 95 هستند

آبی تیره مسلما از دیگر رنگ ها پیشی خواهد گرفت. پوشاک خز دار، جیر و چرم با رنگ آبی تیره ( آبی کوبالت و آبی دریایی ) به ظاهرتان اعتماد به نفس و حالتی اشرافی اضافه می کند. تمام رنگ های خانواده آبیبا رنگ های سفید، نارنجی و مشکی خوب ترکیب می شوند.

شرابی محبوب ترین رنگ مد پاییز 95

مد پاییز 95

رنگ های جیغ مد پاییز 95

 به این طیف از رنگ های کبود معمولا مارون، شراب قرمز یا مارسالا می گویند.این رنگ را می توانید به عنوان تکیه گاهی قوی برای دیگر رنگ ها استفاده کنید،حتی اگر به تنهایی مورد استفاده قرار بگیرد هم بسیارخوب جلوه می کند. لباس های شرابی را هم می توانیدسرکار به تن کنید هم در مهمانی ها و قرار هایتان.

تمام طیف های نارنجی برای فانتزی پسندها در مد پاییز 95

مد پاییز 95

لباس هایی به رنگ نارنجی در مد پاییز 95

 به نظر می رسد طیف های مختلف رنگ نارنجی یکی دیگر از بزرگترینمد های پاییز امسال را می سازد. زمستان و پاییز امسال پوشاکو زیور آلات با رنگ های مختلف نارنجی بسیار مد خواهد شد.این رنگ بسیار زیبای پاییزی و زمستانی با رنگ هایمشکی، سفید و کرم بسیار خوب ترکیب می شود.

بنفش و ارغوانی صدر رنگهای منتخب برای مد پاییز 95

مد پاییز 95

مد پاییز 95 به رنگ بنفش

 بنفش و طیف های مختلف آن نیز از رنگ هایی هستندکه امسال زیاد خواهید دید. بنفش و اغوانی تیرهبا آبی تیره یا در ترکیب با وسائل جانبی یاسی رنگ مانندکیف دستی، روسری یا کلاه خوب جواب می دهند.

آبی رویال برای رومانتیک ها در مد پاییز 95

مد پاییز

مد پاییز 95 با طیف رنگ آبی

 آبی رویال، آبی الکتریک و دیگر طیف هایی از این دست نیزاز دیگر مد های پاییز و زمستان امسال هستند.آبی رویال آنقدر چشم گیر است که ظاهرتان را فوق العادهو کمی هم مرموز خواهد کرد.اگر می خواهید این پاییز همه شما را ببینند یک کت آبی الکتریک بخرید.

لباس هایی به رنگ مد پاییز 95 + تصاویر

لباس هایی به رنگ مد پاییز 95 + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
برگرفته از بدونیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف