نمناک اخباراقتصاد امروز چه کسانی به سایت سهام عدالت مراجعه کنند؟
سهام عدالت ، سود سهام عدالت
سامانه اطلاع رسانی از صورتحساب سهام عدالت امروز با حضور رئیس جمهور و وزیر اقتصاد رونمایی می شود. این سامانه وضعیت مشمول بودن افراد در ارتباط با سهام عدالت و صورتحساب آن ها را مشخص می کند.
تاریخ انتشار : 18 اسفند 1395

جدول زمان بندی مراجعه به سامانه سهام عدالت

در همین حال در پی انتشار اطلاعیه سازمان خصوصی سازی برخی منابع در فضای مجازی از مشخص شدن زمان پرداخت سود سهام عدالت خبر دادند که بررسی اطلاعیه سازمان خصوصی سازی نشان می دهد فعلا زمان دقیق پرداخت سود و مبلغ آن مشخص نیست. چندی پیش رئیس سازمان خصوصی سازی، از احتمال پرداخت سود 100 تا 200 هزار تومانی سهام عدالت از اواسط سال آینده خبر داده بود.
 
جدول زمان بندی مراجعه به سامانه سهام عدالت منتشر شد. بر اساس این اطلاعیه، جدول مشمولان سهام عدالت به ترتیب شماره آخر کد ملی افراد برای مراجعه به این سامانه منتشر شد و مشمولان می توانند برای اطلاع از صورتحساب سهام عدالت خود از روز سه شنبه 17 /12 /95 با توجه به رقم سمت راست کد ملی خود به سامانه www.samanese.ir مراجعه کنند. همچنین شماره تلفن 021832338 برای سوالات مردم در نظر گرفته شده است.

جدول مشمولان سهام عدالت به ترتیب شماره آخر کد ملی

سهام عدالت

جدول مشمولان سهام عدالت

اعلام مشمول بودن یا نبودن هر فرد در طرح سهام عدالت، اعلام وضعیت متوفی بودن مشمول، صدور صورت وضعیت تسویه اقساط و صدور قبض پرداخت مانده ارزش تسویه نشده سهام عدالت از خدماتی است که در این سامانه برای مشمولان در نظر گرفته شده است.

جدول زمانبندی مراجعه به سایت سهام عدالت با کد ملی

امروز چه کسانی به سایت سهام عدالت مراجعه کنند؟
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 166
برگرفته از مهر / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 124 42
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف