نمناک سرگرمیدیدنی ها مراحل جالب رشد پاندا از 1 تا 100 روزگی + فلیم
مراحل رشد پاندا ، نوزادی پاندا
خرس پاندا به عنوان یکی از عجیب ترین حیوانات در مرحله جفت گیری و بارداری شناخته می شود . نوزاد این خرس تا رشد کامل 100 روز سپری می کند که به ان مراحل رشد پاندا می گویند.

مراحل رشد پاندا از تولد تا 100 روزگی

اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت پاندای غول پیکر را به عنوان گونه های در معرض خطر طبقه بندی می کند؛ اما این وضعیت تا حدودی توسط کارشناسان کنترل شده است زیرا از سال 2003 تا همین اواخر جمعیت آنها حدود 17 درصد افزایش یافته است. این بدان معنی است که نوزادان پاندا بیشتر و بیشتر از قبل به دنیا می آیند.

چند نفر از ما پاندا بچه را دیده ایم؟  باغ وحش آتلانتا فیلم های شایان ستایش زیادی تحت عنوان مراحل رشد پاندا دارد و این حیوانات را از اولین روز تولدش که بسیار کوچک است تا روز 100 عمرش که تبدیل به پاندایی غول پیکر شده است نشان می دهد..

مراحل رشد پاندا

مراحل رشد پاندا از نوزادی تا 100 روزگی

نوزادان پاندا وزن معمولا 100 گرم و بدن صورتی آنها حدود 18 سانتیمتر است. در طول سه ماه اول زندگی خود، تکه های سیاه شروع به رشد در پوست می کنند و اندامشان قوی تر می شوند. پس از گذشت 100 روز، آنها به اندازه 1 متر و وزن حدود 5-6 کیلوگرم شده و قادر به راه رفتن می شوند

کلیپ جالب از مراحل رشد پاندا از نوزادی تا 100 روزگی

 

 

مراحل جالب رشد پاندا از 1 تا 100 روزگی + فلیم

مراحل جالب رشد پاندا از 1 تا 100 روزگی + فلیم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف