نمناک سرگرمیگوناگون از خواستگاری غافلگیرانه تا مراسم ازدواج در هواپیما
مراسم ازدواج ، مراسم عروسی
این آقا داماد خوش ذوق تدارک خواستگاری و حتی عروسی را دیده بود و در هواپیما از عروس خانم خواستگاری کرد و مراسم ازدواج به یاد ماندنی برگزار کرد.

خواستگاری و عروسی در هواپیما

جشن عروسی برای هر کس در ذهنش ایده آل های خاص خودش را دارد اما اینکه چه چیز می تواند یک جشن عروسی را منحصر به فرد و خاطر انگیز کند مهم است.

روز گذشته در پرواز بین دو شهر وین و آتن یک اتفاق جالب افتاد و چند دقیقه ای از بلند شدن هواپیما نگذشته بود که یک گروه کُر داخل هواپیما شروع به آواز خواندن کرد و در اشعار خود گفت در این هواپیما قرار است مراسم خواستگاری و ازدواج برگزار شود.

مراسم ازدواج

مراسم ازدواج در هواپیما

خانم «ناتالی ایچ» که روی صندلی خود نشسته بود، بدون هرگونه پیش بینی قبلی «جورگن بوگنر» از دوستان قدیمی خود را در مقابل خود مشاهده کرد و متوجه شد این مراسم برای او برگزار شده است. او به خبرگزاری NBC توضیح داد:«باورم نمی شد چه اتفاقی می افتد. بوگنر پس از نشستن روی زانوهای خود درخواست ازدواج خود را مطرح کرد».

مراسم ازدواج

برگزاری عروسی در هواپیما

آقای بوگنر پیش بینی های لازم برای مابقی مراسم را هم انجام داده بود که از جمله آنها می توان به آوردن دو حلقه عروسی، لباس عروس، یک ویالونیست و ... اشاره کرد. زمانی که این هواپیما در فرودگاه آتن به زمین نشست، خانم ایچ با این درخواست موافقت کرده بود و در سالن انتظار فرودگاه والدین وی که از قبل در جریان قرار گرفته بودند، در شادمانی آنها شریک شدند.

مراسم ازدواج

عروسی به یاد ماندنی در هواپیما

این نخستین باری بود که مراسم خواستگاری و ازدواج داخل هواپیما انجام شد.

از خواستگاری غافلگیرانه تا مراسم ازدواج در هواپیما

از خواستگاری غافلگیرانه تا مراسم ازدواج در هواپیما
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
برگرفته از فارس -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف