نمناک دنیای مدلباس عروس مراسم ازدواج باشکوه مدلینگ 26ساله با میلیونر 62 ساله + تصاویر
ازدواج باشکوه ، لباس عروس شیک
زانیا دلی دوست دختر سابق جاستین بیبر با میلیاردر مصری ازدواج کرد . هزینه های میلیاردی برای لباس عروس شیک و مراسم ازدواج باشکوه این دو چهره مشهور صرف شد.

ازدواج باشکوه " زانیا دلی " با " اوساما فتحی " میلیارد مصری

چند وقت پیش خبری در مورد ازدواج " زانیا دلی " 26 ساله مدلینگ مشهوری که سابقا دوست دختر جاستین بیبر بود با میلیاردر 62 ساله مصری منتشر شد . این دو بعد از مدتی دوران نامزدی مراسم باشکوه و مجلل ازدواجشان را برگزار کردند. تصاویر مراسم ازدواج این دو فرد مشهور که در جزیره سانتوری برگزار شده بود منتشر شد.

لباس عروس شیک

زانیا دلی و اوساما فتحی

مدلینگ جوان " زاینا دلی " 26 ساله با " اوساما فتحی " میلیاردر 62 ساله ازدواج کرد. براساس گزارش منابع موسخ هزینه این مراسم بیش از 1 میلیون یورو بوده است . مدلینگ جوان سال 2015 با میلیاردر مصری آشنا شد و تصمیم گرفت با او ازدواج کند.

ازدواج میلیاردر مصری

لباس عروس دوست دختر جاستین بیبر با میلیاردر 62 ساله

لباس عروس جدید و مراسم باشکوه ازدواج مدلینگ جوان با میلیاردر مصری

این دو چهره مشهور بعد از مدت کوتاهی تصمیم گرفتند تا مراسم ازدواجشان را برگزار کنند . همانطور که انتظار می رفت یک مراسم مجلل با هزینه های میلیاردری در راه بود . شایعه شده است که دسته گل عروس خانم یک میلیون دلار قیمت داشته است اما در مورد واقعیت های این مراسم باشکوه لباس و کیک عروسی بود . لباس عروس مدلینگ جوان توسط زهیر مراد یکی از بهترین و بزرگترین طراحان لباس طراحی شده است . لایه های دانتل و تورهای ساده جذابیت لباس عروس همسر میلیاردر مصری را چند برابر کرده است. کیک عروسی یک کیک بسیار بزرگ 5 طبقه بود که با تزییناتی در نوع خود جدید آماده شده بود.مراسم ازدواج در سانتوس واقع در جزیره یونانی سانتورینی برگزار شد . سالن باشکوه مشرف به دریا که یکی از کم نظیرترین ویوها را در سراسر دنیا دارد.

اوساما فتحی

لباس عروس دانتل شیک

زانیا دلی

لباس عروس دنبال دار دانتل 2016 مدلینگ جوان

دوست دختر جاستين بيبر

محل ازدواج مجلل دوست دختر جاستین بیبر

لباس عروس زهیر مراد

کیک عروسی ازدواج باشکوه زانیا دلی

مراسم ازدواج باشکوه مدلینگ 26ساله با میلیونر 62 ساله + تصاویر

مراسم ازدواج باشکوه مدلینگ 26ساله با میلیونر 62 ساله + تصاویر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 183
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 117 66
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف