نمناک سرگرمیدیدنی ها زنی که برای خود مراسم تدفین برگزار کرد +تصاویر
مراسم تدفین ، زن برزیلی
یک زن برزیلی که آرزوی دیدن مراسم تدفین خود را داشت در کمال آرامش درون تابوت خود خوابید در حالی که زنده بود.
بازدید : 1,334 نفر

زنی که در مراسم سوگواری خود زنده بود

این روزها دیگر شنیدن هیچ خبری دور از ذهن نیست، خبرهای متفاوتی که گاهی با شنیدن آن متعجب خواهیم شد. در یکی از همین اتفاقات عجیب و غریب به تازگی یک زن برزیلی در مراسمی برنامه ختم برای خود چید و در کمال آرامش درون تابوت خود خوابید. مهمانات متعجب که تا کنون چنین صحنه را ندیده بودند شوکه شده و با فریاد و وحشت و خنده وانمود می کردند که مراسم واقعی است.

ورا لوسیا مادر جوان 44 ساله ای است که سالهاست این رویا را در سر می پرورانده که روزی بتواند درون تابوت خود بخوابد در حالی که هنوز زنده است و می تواند دوستان و خانواده اش را که برای حضور در این مراسم سوگواری آمده اند دیده و حس این اتفاق را تجربه کند.
 
پس از این مراسم عجیب و نادر ورا گفت که این بهترین روز زندگی من بوده است، روزی که من 14 سال انتظار آن را کشیده ام. ورا درون تابوتی که از قبل در نظر گرفته بود خوابید و مراسم طبق آیین همیشگی مراسم بطور کامل صورت گرفت و اطرافیان سعی کردند که حس کنند این مراسم واقعی است. هر چند که تا پیش از آن گمان می کردند که این مراسم برای شوخی و تفریح است. کم کم همه چیز عادی شد و بازار سلفی گرفتن داغ.
 
 
مراسم تدفین

 زنی که مراسم مرگ خود را شبیه سازی کرد

مراسم تدفین

 زنی که در مراسم مرگ خود زنده بود

زنی که برای خود مراسم تدفین برگزار کرد

زنی که برای خود مراسم تدفین برگزار کرد +تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبر نگاران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف