نمناک اخبارجامعه دلیل اختلال موبایل و اینترنت در تشییع آیت الله هاشمی
آیت‌ الله رفسنجانی ، رحلت آیت‌ الله رفسنجانی
مسئولان دلیل اختلال تلفن و اینترنت در مراسم تشییع پیکر آیت الله رفسنجانی را ازحام جمعیت عنوان کردند!
تاریخ انتشار : 22 دی 1395

تاثیر رحلت آیت الله رفسنجانی بر اینترنت

مراسم تشییع پیکر آیت الله رفسنجانی در حالی برگزار شد که به دلیل ازدحام جمعیت، مشترکان تلفن همراه برای برقراری مکالمه و استفاده از دیتا با اختلالاتی مواجه شدند.

علت قطع اینترنت در مراسم تشییع آیت الله رفسنجانی ازدحام جمعیت بود

به طور معمول در هنگام ازدحام جمعیت در یک محدوده خاص، سرویس دهی اپراتورها با مشکلاتی مواجه می شود و مشترکان در آن محدوده امکان دسترسی به خدمات مطلوب را از دست می دهند.
بر همین اساس معمولا در این شرایط اپراتورها با استفاده از تجهیزات سیار تلاش در سرویس دهی بهتر به مشترکان دارند.
اما صبح امروز در مراسم تشییع پیکر آیت الله رفسنجانی با وجود قابل پیش بینی بودن ازدحام جمعیت، آنتن دهی موبایل و اینترنت با اختلالاتی همراه بود.

 آیت الله رفسنجانی

قطع اینترنت در مراسم تشییع پیکر آیت الله رفسنجانی

پیگیری موضوع از اپراتورهای تلفن همراه نیز یک پاسخ واحد در بر داشت و شرکت های همراه اول و ایرانسل هر دو اینگونه توضیح دادند تا جایی که مجوزهای استفاده از BTSسیار صادر شده این تجهیزات مورد استفاده قرار گرفته، ولی با این حال در مناطقی که امروز برای مراسم تشییع در نظر گرفته شده بود، پاره ای از مشکلات و اختلالات به دلیل تراکم جمعیت رخ داده که طبیعی است.
پیش از این نیز به هنگام حضور مردم در جماران برای وداع با پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات اینگونه عنوان کرده بود که احتمال کندی در منطقه جماران وجود دارد و اپراتورهای تلفن همراه درحال ارسال آنتن های سیار برای رفع مشکل هستند.

دلیل اختلال موبایل و اینترنت در تشییع آیت الله هاشمی

دلیل اختلال موبایل و اینترنت در تشییع آیت الله هاشمی
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 17
برگرفته از ایتنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف