نمناک ورزشفوتبال مراسم تشییع و تدفین کاظم سیدعلیخانی + تصاویر
کاظم سیدعلیخانی ، تشییع کاظم سیدعلیخانی
مراسم تشییع و تدفین کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت نامدار و کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز در قطعه نام آوران بهشت زهرای تهران برگزار شد.
تاریخ انتشار : 20 دی 1395

غیبت مسئولان در مراسم تشییع کاظم سیدعلیخانی

کاظم سیدعلیخانی که متولد 22 تیر سال 1333 بود در سن 62 سالگی خانواده بزرگ پرسپولیس ، جامعه ورزش و فوتبال ایران را در سوگ خود نشاند. مراسم تشییع سید کاظم سید علیخانی، پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس امروز در بهشت زهرا (س) با حضور پیشکسوتان و چهره های فوتبالی برگزار شد.

مراسم تشییع و تدفین کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت نامدار و کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز در قطعه نام آوران بهشت زهرای تهران برگزار شد.

پیشکسوتان در مراسم مرحوم کاظم سیدعلیخانی

در این مراسم که با حضور خانواده این مرحوم برگزار شد، پیشکسوتانی همچون علی پروین، کریم باقری، محمود خوردبین، رضا جباری، حسن خان محمدی، افشین پیروانی، محمد پنجعلی، فرشاد پیوس، پایان رأفت، عباس کارگرجم، اکبر یوسفی، محمدرضا مهدوی، مهرداد میناوند، علی بهزادی فرزند مرحوم همایون بهزادی، حسین عبدی، محمود کلهر، مرتضی کرمانی مقدم، وحید قلیچ، بهروز سلطانی، ضیا عربشاهی، رحیم یوسفی، نادر باقری، بهروز سلطانی، محمد خوراکچی، مرتضی فنونی زاده، ناصر شیردل، بهروز رهبری فرد، مجتبی محرمی و... شرکت کردند.

کاظم سیدعلیخانی

کریم باقری در مراسم تشییع کاظم سیدعلیخانی

نکته عجیب مراسم امروز غیبت مسئولان باشگاه پرسپولیس بود، به طوری که هیچ مسئولی از سوی باشگاه پرسپولیس تا این لحظه در این مراسم شرکت نکرده بود و این مسئله تعجب پیشکسوتان را درپی داشت.

 

کاظم سیدعلیخانی

افشین پیروانی و علی پروین در مراسم تشییع کاظم سیدعلیخانی

مرحوم کاظم سیدعلیخانی که سال ها در تیم فوتبال پرسپولیس و در پست مدافع بازی می کرد، بامداد روز گذشته در منزل جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 

کاظم سیدعلیخانی

پیشکسوتان در مراسم تشییع کاظم سیدعلیخانی

کاظم سیدعلیخانی قبل از حضور در پرسپولیس ، لیگ تخت جمشید را با پیراهن ماشین سازی تبریز تجربه کرده بود. او بعد از جدایی از پرسپولیس در فروردین ماه سال 1369 به تیم گسترش تهران و سپس پورا رفت و در سن 400 سالگی فوتبال را کنار گذاشت.

کاظم سیدعلیخانی

مردم در مراسم تشییع کاظم سیدعلیخانی

سیدعلیخانی در تیم فوتبال ماشین سازی تبریز چهره شد و پس از آن به پرسپولیس رفت. تیم های گسترش و پورای تهران هم دیگر تیم هایی بودند که برای آنها توپ زد. وی همچنین سابقه حضور در تیم ملی کشورمان را داشت. 

مراسم تشییع و تدفین کاظم سیدعلیخانی + تصاویر

مراسم تشییع و تدفین کاظم سیدعلیخانی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از پرسپولیس نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف