فروش بلیط مراسم زایمان طبیعی + عکس

کد مطلب : 51893زمان مطالعه : 2 دقیقه
این خانم طی اقدامی تعجب برانگیز بلیط های مراسم زایمانش را میفروشد تا هزینه جراحی فرزندش را تهیه کند.

 فروش بلیط زایمان توسط یک زن

یک خانم 23 ساله طی تصمیم عجیبی که گرفت بلیط های مراسم زایمانش را میفروشد و آن ها میتوانند هنگام زایمان از او فیلم و عکس بگیرند.

انم جوسی کانینگهام در یک اقدام عجیب اقدام به فروش بلیط مراسم زایمان خود گرفت. خانم مدل که قبل از این با بچه داخل رحمش خبرساز شده بود این بار از سقط جنین منصرف شد و تصمیم گرفت با فروش 4 تا بلیط خرج هزینه جراحی فرزند خود را تهیه نماید.

مراسم زایمان

اقدام عجیب این زن به فروش بلیط مراسم زایمانش

او قبلا در یک اقدام عجولانه تصمیم گرفته بود به خاطر اینکه در شوهای بیگ برادر وضعیت جسمانی خود را از دست ندهد سقط جنین نماید. در انزمان انتقادات فراوانی را به سمت خود کشانده بود. برخی از کاربران اقدام او را تاسفبار خواندند.

اما گویی خانم جوسی اکنون کمی سر عقل امده و با انتشار خبری در صفحه تویتر خود به 26 هزار بیننده خود اظهار نمود تصمیم گرفته است مراسم زایمان خود را به مبلغ 40 هزار پوند بفروش رساند. سه تا از این بلیط ها به روزنامه ها فروخته می شود که ارزش هر کدام 10 هزار پوند می باشد و دو تا بلیط 5 هزار پوندی به دو نفر از طرفداران بسیار خوب او واگذار می گردد.

گفته می شود بلیط ها در طول 14 دقیقه بفروش رسیده است. خانم جوسی 23 ساله می گوید افرادی که صاحب بلیط ها شده اند می توانند هنگام زایمان از او فیلم و عکس بگیرند. او در سخنانی اظهار نموده است قصد دارد این پولها را صرف عمل جراحی زایمانش نماید و باقی مانده را صرف هزینه های فرزندش خواهد نمود.

فروش بلیط مراسم زایمان طبیعی + عکس

3.222
این مطلب مفید بود ؟148
برگرفته از جام نیوز -/ح
نظرات
وبگردی