نمناک ورزشفوتبال حاشیه هایی تاسف بار در مراسم سالگرد ناصر حجازی! + تصاویر
ناصر حجازی ، مراسم سالگرد ناصر حجازی
مراسم پنجمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی امروز شاهد صحنه های زشتی از سوی برخی از افراد حاضر در این مراسم بود.
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1395
بازدید : 2,988 نفر

حاشیه های زشت پنجمین مراسم سالگرد ناصر حجازی!

مراسم پنجمین سالگرد درگذشت مرحوم ناصر حجازی دروازه بان اسطوره ای کشورمان امروز در حالی با استقبال پرشور مردم در قطعه نام آوران بهشت زهرا برگزار شد که متاسفانه باز هم شاهد برخوردهای عجیبی از تعدادی از حاضرین در این مراسم بودیم.

سالگرد ناصر حجازی

ازدحام جمعیت و رفتار تاسف آور برخی حاضرین در مراسم باعث شد تا چهره های ویژه ای که برای حضور در مراسم به بهشت زهرا آمده بودند دچار مشکلات عدیده ای شوند.

مراسم سالگرد ناصر حجازی

ازدحام جمعیت و تلاش برای گرفتن عکس سلفی از سوی عده زیادی از حاضرین در این مراسم باعث شد تا گردن میلاد میداودی زخم شده و زیر چشم وحید طالب لو آسیب ببیند. حتی مهدی هاشمی نسب هم که از این اتفاقات ناراحت بود با دلخوری مراسم را ترک کرد. حتی روی اتومبیل چند نفر از بازیکنان فوتبال خط افتاد که این مسئله باعث شده بود این بازیکنان معتقد باشند بهتر است در چنین مراسمی شرکت نکنیم.

مراسم سالگرد ناصر حجازی

از صحنه های زشت این مراسم سلفی گرفتن با صاحبان عزا و افرادی که بر سر مزار مرحوم حجازی حاضر شده بودند تا به قرائت فاتحه بپردازند، بود.

حاشیه هایی تاسف بار در مراسم سالگرد ناصر حجازی! + تصاویر

حاشیه هایی تاسف بار در مراسم سالگرد ناصر حجازی! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از فارس/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف