نمناک سرگرمیدیدنی ها مراسم نامزدی وسط حیوانات وحشی! + عکس
مراسم نامزدی ، مراسم نامزدی در سیرک
یک زوج مصری ابتکار به خرج دادند و مراسم نامزدی خود را در یک سیرک و در کنار حیوانت خطرناک و وحشی برگزار کردند!

برگزاری مراسم نامزدی وسط یک سیرک

یک زوج مصری ابتکار به خرج دادند و مراسم نامزدی خود را در کنار خطرناک ترین حیوانات برگزار کردند. محمد الیمانی یک جوان مصری که در مرکز تئاتر و نمایش در حال تحصیل بوده و به واسطه شغل پدرش از کودکی با حیوانات سر و کار داشته، پس از آشنایی با دختر مورد علاقه اش که در دانشگاه الازهر درس می خواند به او وعده برگزاری یک جشن نامزدی بسیار متفاوت، عجیب و هیجان انگیز را داد.
هنگامی که نامزد او از زیر و بم ماجرا آگاه شد در ابتدا وحشت زده شد و شدیدا از برگزاری جشن شان به طریقی که همسر پیشنهاد داده بود، مخالفت کرد، اما به تدریج وقتی محمد الیمانی به او اطمینان داد که هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند و همه چیز به نحو احسن پیش خواهد رفت، با این موضوع موافقت کرد.
بنابراین آنها تصمیم گرفتند جشن خود را میان حیوانات خطرناکی از جمله شیرها و مارها برگزار کنند. گفتنی است پدر محمدالیمانی نزدیک به 18 سال در سیرک فعالیت داشت و همین مساله موجب شد که پسرش با مهارتی که کنار او در این زمینه کسب کرده بود چنین فکری به سرش بزند و پیشنهادی اینچنین محیر العقول به همسرش بدهد.

 

تصاویر مراسم نامزدی زوج مصری: 

 

مراسم نامزدی

مراسم نامزدی به همراه حیوانات وحشی

مراسم نامزدی

مراسم نامزدی به همراه حیوانات وحشی

مراسم نامزدی

مراسم نامزدی به همراه حیوانات وحشی

مراسم نامزدی

مراسم نامزدی به همراه حیوانات وحشی

 

مراسم نامزدی وسط حیوانات وحشی! + عکس

مراسم نامزدی وسط حیوانات وحشی! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از باشگاه خبرنگاران جوان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف