نمناک اخبارجامعه دستگیری 24 دختر و پسر در مراسم پارتی مختلط شبانه شیراز
مراسم پارتی مختلط ، پارتی شبانه
24 دختر و پسر در مراسم پارتی مختلط شبانه در شیراز دستگیر شدند و در این مراسم مقادیری مشروبات الکلی، مواد مخدر توسط ماموران کشف شد.
تاریخ انتشار : 8 مرداد 1396

مراسم پارتی مختلط شبانه در شیراز

ستوان یکم پاسدار حسن شفیعی اظهار داشت:در پی تبلیغات گسترده در سطح فضای مجازی و گزارشات مردمی 24 دختر و پسر در مراسم مختلط پارتی شبانه در شیراز دستگیر شدند. وی بیان کرد:فردی با نام مستعار امید در فضای مجازی برگزاری پارتی شبانه را تبلیغ کرده و با گرفتن مبلغ2000.000 ریال هزینه ورود از آقایان و برای خانم ها رایگان آنان را دعوت به حضور در مراسم پارتی شبانه شیراز کرده بود.

شفیعی گفت:براساس هماهنگی های صورت گرفته توسط ریاست محترم سازمان اطلاعات سپاه، مقام محترم قضائی دادسرای ناحیه 2 شیراز و همکاری موثر پلیس امنیت اخلاقی شیراز، ساعت 01:00 بامداد 6 مرداد ماه در باغی در اطراف شیراز 24 نفر مرد و زن در وضعیت بسیار نامناسب دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شدند. وی تصریح کرد:در این مراسم پارتی مقادیری مشروبات الکلی خارجی، مواد مخدر از نوع توهم زا توسط ماموران کشف و ضبط شد. 
 
 مراسم پارتی مختلط

پارتی شبانه در باغی اطراف شیراز

 وی خاطرنشان کرد:دستگاه قضائی، پلیس امنیت اخلاقی استان فارس و سازمان اطلاعات سپاه با هرگونه هنجارشکنی اجتماعی و مراسمات شبانه در قالب مراسم های مختلط یا هرگونه تخلف مرتبط دیگر به صورت قاطع و جدی با افراد و برپاکنندگان این مراسم برخورد می کنند.

دستگیری 24 دختر و پسر در مراسم پارتی مختلط شبانه شیراز

دستگیری 24 دختر و پسر در مراسم پارتی مختلط شبانه شیراز
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از تسنیم/ی
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف