نمناک اخبارجامعه مراکز معاینه فنی خلوت در تهران
مراکز معاینه فنی ، پیامک معاینه فنی
برای انکه زمان زیادی را برای معاینه فنی معطل نشوید بهتر است ابتدا مراکز معاینه فنی خلوت در تهران را بشناسید می توانید با ارسال پیامک به شماره تعریف شده اقدام کنید.
تاریخ انتشار : 3 مهر 1395

می خواهید در مراکز معاینه فنی معطل نشوید به این شماره پیامک بزنید

مدیرعامل ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران نیز با تأکید بر الزام انجام معاینه فنی برای خودروهای 5 سال و بیشتر، از تردد یک میلیون و 800 هزار خودروی با عمر بالای 5 سال در تهران خبر داد و گفت:از این تعداد، تنها دو سوم یعنی یک میلیون و 200 هزار خودرو دارای معاینه فنی و یک سوم یعنی 600 هزار خودرو نیز فاقد معاینه فنی هستند.

نواب حسینی منش با اشاره به این که در فازهای بعدی طرح کاهش، نظارت بر موتورسیکلت های آلاینده به عنوان یکی از منابع بزرگ آلودگی هوای تهران در دستور کار قرار خواهد گرفت، اظهار کرد:معضل اصلی در خصوص موتورسیکلت ها، عدم ارتباط بین پلاک موتور و مالک آنهاست و برای همین، شاهد رسوب انبوه موتورسیکلت های توقیف شده در پارکینگ ها هستیم.

وی با بیان این که مراجعات به مراکز معاینه فنی تهران در شهریور سال جاری نسبت به شهریور سال گذشته، بالغ بر 280 درصد افزایش پیدا کرده و 39 خط معاینه فنی، آماده پاسخگویی به مراجعات شهروندان هستند، تصریح کرد:در حال حاضر، میانگین زمان انتظار در مراکز معاینه فنی، زیر 2 ساعت است و شهروندان می توانند با ارسال عدد یک به سامانه 2000112 از مراکزی که زمان انتظار در آنها کمتر است، مطلع شوند.

 

مراکز معاینه فنی خلوت در تهران

مراکز معاینه فنی خلوت در تهران
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 109
برگرفته از عصر ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 42 67
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف