نمناک ورزشفوتبال دلخوری مربیان ایرانی تیم ملی از دستور کی روش
مربیان ایرانی ، مربیان ایرانی فوتبال
مربیان ایرانی و سایر اعضای کادر فنی ایرانی تیم ملی، پس از جلسه با تاج با دلخوری فدراسیون فوتبال را ترک کردند.

دلخوری مربیان ایرانی از کی روش

نکونام و سایر دستیاران ایرانی به دلیل دلخوری شدید از دستور کی روش از تیم ملی جدا شدند! مربیان ایرانی تیم ملی پس از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از او و سرمربی تیم ملی ناراحت شدند. پس از اینکه مشخص شد کارلوس کی روش قصد ادامه همکاری با دستیاران ایرانی اش را ندارد، مهدی تاج امروز (پنجشنبه) و پس از بازگشت سرمربی پرتغالی تیم ملی جلسه ای را در این زمینه با او ترتیب داد و سپس جلسه ای با کادر ایرانی تیم ملی داشت.

جواد نکونام، مارکار آقاجانیان، مهرداد خانبان و سایر اعضای کادر فنی ایرانی تیم ملی، پس از جلسه با تاج با دلخوری فدراسیون فوتبال را ترک کردند و به نوعی شدیدا از رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی شاکی بودند.

 

مربیان ایرانی

دلخوری شدید مربیان ایرانی از دستور کی روش

 

خبرهای موثق از داخل این جلسه حکایت از آن دارد که کار مربیان ایرانی با تیم ملی تمام شده است. دستیاران ایرانی کی روش اعلام کرده اند با وضعیت موجود ترجیح می دهند از همین حالا به همکاری شان با تیم ملی پایان دهند.

تاج در ابتدای این جلسه به یکی از مربیان ایرانی تیم ملی پیشنهاد کرد که با کی روش آشتی کنند که این پیشنهاد در جلسه رد شد، چرا که مربیان ایرانی تیم ملی اعلام کرده اند از سوی کی روش به آنها بی احترامی شده است.

به همین دلیل دلخوری شدید مربیان تیم ملی در جلسه رخ داد و این دلخوری زمانی اوج گرفت که تاج به مربیان ایرانی گفت:«کی روش بعضی از شما را نمی خواهد و بعضی دیگر هم باید منتظر بمانند.» وقتی مربیان پرسیدند چرا؟ جواب داد:«کی روش می گوید بعد از بازی قطر باید جلسه بگذارد و بعد تصمیم بگیرد آن بعضی ها بمانند یا نه.»

 

مربیان ایرانی

دلخوری شدید مربیان ایرانی از دستور کی روش

 

این خواسته کی روش باعث شد که مربیان ایرانی تیم ملی تاکید داشتند که این رفتار حرفه ای نیست و با حالت ناراحتی فدراسیون را ترک کردند. بدین ترتیب مشخص شد که کار مربیان ایرانی با تیم ملی به پایان رسید.

کارلوس کی روش حتی دن گاسپار را هم کنار گذاشته که دلیل این کار او مشخص نیست، اما در این چند روز به مربی دروازه بان های تیم ملی گفته بود که حق حضور در تمرینات تیم را ندارد.

دلخوری مربیان ایرانی تیم ملی از دستور کی روش

دلخوری مربیان ایرانی تیم ملی از دستور کی روش
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف