امیر کربلایی زاده
اسامی مربیان باشگاه مهارت عصر جدید اعلام شد تا فینالیست های عصر جدید با آموزش مهارت هایی خاص راهی فینال این مسابقه شوند.

لیست مربیان عصر جدید تکمیل شد

مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی و حضور داورانی نام آشنا به زودی وارد مرحله فینال میشود و راه یافتگان به این مرحله با آموزش هایی ویژه اجراهایی متفاوت را تجربه خواهند کرد.

در آستانه پایان مرحله مقدماتی و آغاز مرحله فینال این مسابقه استعدادیابی ، باشگاه مهارتی برای آموزش فینالیست ها به راه افتاد و مربیان بخش های مختلف اعلام شدند.

مربیان باشگاه مهارت مسابقه استعدادیابی عصر جدید

صفحه رسمی مسابقه عصر جدید اسامی مربیان باشگاه مهارت عصر جدید را معرفی کرد.

مربیان باشگاه مهارت عصر جدید

مربیان باشگاه مهارت مسابقه عصر جدید

در صفحه رسمی مسابقه عصر جدید آمده است : مدرسان عصر جدید تکمیل شدند. 7 چهره تازه به فینالیست ها مهارت می آموزند.

با نزدیک شدن به روزهای ضبط مرحله فینال بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، به محمد اصفهانی و ارشا اقدسی، 7 نفر دیگر اضافه شده اند تا هیات 9 نفره "مربیان باشگاه مهارت" این برنامه باشند.

ریما رامین فر، بازیگر، امیر کربلایی زاده، استندآپ کمدین، بهرام عظیمی، انیماتور، علی بیات موحد، ریاضیدان، علی میرصادقی، روان شناس، مهرداد نصرتی، آهنگساز و مسعود مرعشی، طنزپرداز، این ترکیب جدید را تشکیل می دهند تا فینالیست های عصر جدید در بازه ای یک هفته ای تحت آموزش آنها قرار و مهارت های تازه فرا بگیرند و مهیاتر از مرحله مقدماتی، راهی فینال شوند.

ریما رامین فر

ریما رامین فر مربی باشگاه مهارت عصر جدید

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی مسابقه استعدادیابی است که از اواخر بهمن ماه 97 روی آنتن شبکه سه سیما رفت . رویا نونهالی ، سیدبشیر حسینی ، آریا عظیمی نژاد و امین حیایی به عنوان داور در این مسابقه بزرگ استعدادیابی حضور دارند.

محمد اصفهانی

محمد اصفهانی یکی از مربیان باشگاه مهارت عصر جدید

فصل مقدماتی مسابقه عصرجدید، فردا ،یکشنبه ساعت 22:30 به پایان میرسد و با فاصله کوتاهی فینالیست های این مسابقه بزرگ استعدادیابی به رقابت با یکدیگر در مرحله فینال می پردازند.

مربیان باشگاه مهارت عصر جدید از ریما رامین فر تا کمدین خندوانه

515
این مطلب مفید بود ؟150
منبع : صفحه مسابقه عصر جدید / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی