نمناک ورزشوالیبال 2 گزینه محرمانه سرمربیگری والیبال ایران
مربیگری والیبال ، سرمربی تیم والیبال ایران
فدراسوین والیبال دو گزینه ی مدنظر خود را برای سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران مطرح کرده است،این دو گزینه ایگور کلاکوویچ و خاویر وبر نام دارند.
تاریخ انتشار : 12 دی 1395

دو گزینه مد نظر برای سرمربیگری والیبال

این روزها فدراسیون والیبال با جدیت به دنبال انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال است. پس از عدم توافق این فدراسیون با استویچف، مذاکره با دو مربی جدید آغاز شده است. این دو گزینه ایگور کلاکوویچ و خاویر وبر نام دارند و آنطور که شنیده می شود کلاکوویچ شانس بیشتری نسبت به وبر برای سرمربیگری تیم ملی دارد.
کلاکوویچ، مربی 51 ساله اهل مونته نگرو سابقه سرمربیگری تیم ملی والیبال صربستان را در دو جام جهانی 2006 و 2014 داشته است.

مربیگری والیبال

کلاکوویچ

 

مربیگری والیبال

خاویر وبر


وبر آرژانتینی هم درسال 1966 به دنیا آمد و در زمان بازیکنی توانست با تیم ملی آرژانیتن مدال برنز بازی های المپیک تابستانی 1998 را به دست آورد. وی تا سال 2013 و به مدت 5 سال سرمربی تیم ملی والیبال کشورش بود. وبر در این مدت با تیم ملی آرژانتین مقام نهم قهرمانی والیبال جهان 2010، مقام پنجم المپیک 2012 لندن و چهارمی لیگ جهانی 2011 را کسب کرد.

باید دید در نهایت کدام یک از این دو مربی سکان هدایت تیم ملی را بر عهده خواهد گرفت و آیا اهالی والیبال نسبت به این انتخاب واکنش مثبتی خواهد داشت یا خیر.

هرچند این احتمال هم وجود دارد در نهایت سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان یک نفر غیر از کلاکوویچ و وبر باشد.

2 گزینه محرمانه سرمربیگری والیبال ایران

2 گزینه محرمانه سرمربیگری والیبال ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف