نمناک اخبارورزشی مصرف مشروبات الکلی و فحاشی مربی تیم ملی ایران؟!
مربی تیم ملی ، مربی تیم ملی تیراندازی با کمان
مصرف مشروبات الکلی و فحاشی پارک میونگ سرمربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان صحت دارد؟
تاریخ انتشار : 27 فروردین 1397

فحاشی مربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان ایران

پارک میونگ سرمربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان در حالی با کارنامه ای نه چندان قابل قبول و ناکامی های مداوم ملی پوشان ریکرو در مسابقات آسیایی و جهانی، به کار خود ادامه می دهد که مشکلات وی در این روزها عرصه را بر کمانداران تنگ کرده و ابعاد جدیدی از رفتار نامتعارف وی از سوی ملی پوشان بیان شده است.

 
بعد از اظهار نظر وحید بهدانی مبنی بر استفاده این مربی از مشروبات الکلی، راحله خیرالله زاده ورزی مربی پیشین تیم ملی و یکی دیگر از اعضای تیم ملی که تمایلی به نامش نداشت این موضوع را تایید و اعلام کردند پارک میونگ مشروبات الکلی استفاده و فحاشی می کند.
در واقع چند عضو تیم ملی به این نکته اشاره کرده اند که مربی کره ای تیم ملی تیروکمان رفتاری نامتعارف داشته است. با وجود گذشت چند روز از این ماجرا اما وزارت ورزش و جوانان سکوت کرده و هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده و دبیر فدراسیون هم این ادعا را رد کرده است.
اگر چنین است چرا وزارت ورزش به عنوان متولی ورزش ایران سکوت کرده و اعلام نمی کند که کدام ادعا درست است؛ صحبت ورزشکاران یا اظهارات دبیر فدراسیون؟

مصرف مشروبات الکلی پارک میونگ مربی تیراندازی با کمان

مصرف مشروبات الکلی و فحاشی مربی تیم ملی ایران؟!
: امتیاز : 4.9 تعداد رای : 43
برگرفته از تابناک - /م
این مطلب مفید بود ؟
42 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف