نمناک ورزشفوتبال ماجرای حضور مربی مشهور لیگ برتر در دیسکوهای برزیل!
دیسکو ، مربی لیگ برتر
مربی با اخلاق و مشهور لیگ برتر با کلی ادعای پاکی در دیسکوهای برزیل دیده شده و با زنان بدکاره عکس انداخته است.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1395

لو رفتن حضور مربی در دیسکوهای برزیل

مربی مثلا با اخلاق و بی جنبه ایرانی در سفری که به برزیل داشت دیسکوهای بسیاری را فتح کرد و نشان داد چه آدم بی اخلاق و آبرو بری است. این مربی مشهور لیگ برتر با این کاراش هم آبروی خودش را برد و هم آبروی آدم های باخلاق !    

یکی از مربیان لیگ برتری که به شدت ادای آدم های با اخلاق را در می آورد اما متاسفانه به شدت اهل کارهای ضد اخلاق است و در بحث فوتبالی با دلال ها نشست و برخاست دارد و فقط از یک کانال خاص بازیکن می گیرد و از بازیکنان پورسانت های قابل توجه دریافت می کند و در بحث خارج از فوتبال هم مقابل جنس مخالف، اختیار خودش را از دست می دهد و از خود بیخودتر می شود (بیخودتر به این دلیل که همه می دانند حتی در شرایط عادی هم آدم بیخودی است) و آبروی هر چه آدم بااخلاق و مدعی حفظ ارزش های اخلاقی را برده است.

 سفر جنجالی مربی به برزیل

 این مربی ظاهرسازی می کند و با مظلوم نمایی از پاک بودن و پاک زندگی کردن چه در فوتبال و چه در زندگی خصوصی حرف می زند اما به قول شاعر انگار چون به خلوت می رود آن کار دیگر می کند!
 
این مربی بی اخلاق مدتها قبل سفری به برزیل داشت تا بازیکن انتخاب کند اما از این سفر تصاویر و فیلم هایی از طریق یک ایرانی مقیم برزیلی به دست مدیران باشگاهش رسیده که نشان می دهد این مربی مدعی اخلاق، به جای حضور در تمرین تیم ها و تماشای بازی بازیکنان مدنظر باشگاه، هر شب به دیسکوهای مختلف در برزیل می رفته و در حال فتح نایت کلاب ها بوده است!
 
گویا از این مربی بی اخلاق که ادای بااخلاق ها را در می آورد تصاویری موجود است که او را در حالت غیرطبیعی کنار بدکاره ها نشان می دهد! دوست داریم بدانیم این مربی بااخلاق دقیقا در دیسکوهای برزیل چه می کرده است؟ آیا او در حال ارشاد جوانان برزیلی بوده تا به راه راست هدایت شوند؟ این ظاهرسازها بیشترین لطمه را به اخلاق و اعتقادات نسل جوان جامعه زده اند.

ماجرای حضور مربی مشهور لیگ برتر در دیسکوهای برزیل!

ماجرای حضور مربی مشهور لیگ برتر در دیسکوهای برزیل!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
برگرفته از راد نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف