نمناک سبک زندگیخانه داری راهکارهای مرتب کردن کیسه های پلاستیکی در آشپزخانه
کیسه های پلاستیکی ، بی نظمی کیسه های پلاستیکی
برای اینکه از شر شلختگی ناشی از کیسه های پلاستیکی در آشپزخانه خلاص شوید و همیشه آشپزخانه ای مرتب داشته باشید ،ما راهکارهایی برایتان داریم.
بازدید : 5,394 نفر

با بی نظمی کیسه های پلاستیکی چه کنیم

کیسه های پلاستیکی در آشپزخانه یکی از وسایلی هستند که باعث بی نظمی و شلختگی فضای آشپزخانه میشوند و گاهی پخش شدنشان در فضای آشپزخانه ما را کلافه میکند. برای اینکه فضای آشپزخانه را مرتب کنیم و از شر این کیسه های پلاستیکی خلاص شویم ما بهترین راهکارها را در اختیارتان قرار میدهیم.

من همیشه در آشپزخانه درگیر با کیسه های پلاستیکی و نایلون ها هستم. ظاهر نامناسب و شلوغی کیسه های پلاستیکی باعث شده است دکوراسیون آشپزخانه ام همیشه نامرتب به نظر برد. چطور می توانم کمی به این کیسه ها نظم بدهم؟

روشهای رهایی از شر کیسه های پلاستیکی

برای رهایی از کیسه پلاستیکی می توانید به سادگی آنها را نظم بدهید. ما 4 روش ساده را به شما پیشنهاد می کنیم:

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی 

روش اول: یکی از شلف های سبد مانند را برای نگهداری کیسه های پلاستیکی روی دیوار آشپزخانه یا درون کابینت نصب کنید و همه کیسه ها را درون آن قرار دهید. به دلیل اینکه سبد شکل است از میان میله ها می توانید کیسه ها را به راحتی بیرون بکشید.

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی 

یکی از شلف های سبد مانند را برای نگهداری کیسه های پلاستیکی در آشپزخانه نصب کنید.

روش دوم: یک جای دستمال کاغذی دیواری تهیه کنید و همه کیسه ها را درون آن قرار دهید. می توانید به سادگی مانند دستمال کاغذی نایلون ها را از درون درز جعبه در بیاورید.

 

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی 

یک جای دستمال کاغذی دیواری تهیه کنید و همه کیسه ها را درون آن قرار دهید.

روش سوم: یک بطری نوشابه خالی را بردارید. سه سانتی متر بالایی بطری را جدا کنید و ته بطری را هم باز کنید. کیسه ها را درون بطری جمع کنید و آن را به شکل وارونه روی دیوار نصب کنید. می توانید برای اینکه کیسه ها دیده نشون محفظه مخصوص کیسه ها را تزیین و رنگ کنید.

 

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی

مرتب کردن کیسه های پلاستیکی 

از بطری شیشه ای برای نظم دهی نایلون استفاده کنید.

روش چهارم: این روش ساده ترین راه است. یکی از کیسه های پلاستیکی بزرگ که دارید را بردارید و همه باقی کیسه ها را درون آن نگهداری کنید. این کیسه را درون کابینت بگذارید و هر وقت به کیسه پلاستیکی نیاز داشتید یک عدد از درون کیسه منبع بردارید.

 

راهکارهای مرتب کردن کیسه های پلاستیکی در آشپزخانه

راهکارهای مرتب کردن کیسه های پلاستیکی در آشپزخانه
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از چیدانه / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف