نمناک دنیای مدگوناگون بهترین فضاها برای مرتب کردن کیف و کفش درمنزل
کیف و کفش ، جاکفشی
برای استفاده هرچه بیشتر از فضای کمد باید در را هم قاطی بازی کرد. کفش و کیف را می شود با راهکارهای مختلف از سمت داخل به در کمد آویزان کرد.

ایده هایی برای جا کردن کیف و کفش در خانه

همه ما یک تجربه مشترک داشتیم. جستجو برای یک جفت کفش و یا کیف خاص که با لباسمان هماهنگ باشد ولی بعد از آن فقط متوجه مفقود شدن آن می شویم. یعنی پنهان شدن آن در زیر خروارها کفش دیگر یا اینکه به گوشه ای پرت شده اند یا زیر تخت هل داده شده اند. در نهایت درگیر کشمکشی انکارناپذیر فقط برای پیدا کردن یک جفت کفش هستیم.

شاید در نگاه اول جاکفشی بهترین گزینه برای مرتب کردن کفش ها و کمد دیواری برای قرار دادن کیف ها به نظر برسد، اما به طور کلی نظم دهی کیف و کفش ها، آن هم برای خانم های عاشق کیف و کفش کار چندان ساده ای نیست و یکی از چالش های نظم دهی کمد دیواری ها می باشد. به همین منظور امروز در اینجا می خواهیم شما را با جای کیف و کفش های متفاوت در دکوراسیون منزل آشنا کنیم که با کمک آن ها می توانید به سادگی به دکوراسیون منزل خود نظم ببخشید. پس با ما همراه باشید.

بهترین گزینه هابرای مرتب کردن کیف و کفش

جای کیف و کفش روی شلف

 
کیف و کفش

شلف ها به عنوان یکی از قدرتمندترین نظم دهنده های فضای داخلی عمل می کنند. و به شما این امکان را می دهند لوازم مورد نیازتان را دم دست داشته باشید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در این فضا با استفاده از شلف به سادگی جای کیف و کفش خلاقانه ایجاد شده و جلوه ی منظمی در فضای داخلی اتاق خواب ایجاد شده است.

جای کیف و کفش داخل کمد

 
کیف و کفش


با کمک اکسسوری های نظم دهنده ی فضای کمد دیواری می توانید جای کیف و کفش مناسبی را داخل کمد دیواری تان ایجاد کنید و به سادگی به لوازمتان نظم ببخشید. برای این منظور می توانید همانند تصویر فضای مورد نیاز برای نظم دهی داخل کمد دیواری تان را ایجاد نمایید.

جای کیف و کفش قفسه ای

 
کیف و کفش

قفسه های این چنینی یکی از راه حل های مقرون به صرفه برای جای کیف و کفش می باشند که به سادگی می توانید آن ها را تهیه و بشکل دلخواه خود در فضای مد نظرتان سر و هم کنید و به سادگی به لوازم خود نظم و ترتیب دهید.

جای کیف و کفش دیواری

 
کیف و کفش
 
کیف و کفش
 

همان طور که می دانید یکی از ساده ترین روش ها برای نظم دهی به فضای داخلی بخصوص برای فضاهای کوچک استفاده از فضای دیوار به جای فضای کف می باشد که به سادگی می تواند علاوه بر زیبا سازی فضای اتاق شما به لوازم شما نیز نظم ببخشد. استفاده از هنگر ها برای آویز کردن کیف ها و یا کمک گرفتن از لوله های پلیکا برای نظم بخشیدن به کفش ها می تواند ایده هایی برای استفاده از فضای دیوار باشد.

جای کیف آویزی در کمد

 
کیف و کفش
 

همان طور که در تصویر می بینید با انتخاب اکسسوری نظم دهنده ی این چنینی به سادگی می توانید به کیف های خود نظم ببخشید و آن ها را همیشه در دسترس داشته باشید.

استفاده از جعبه تقسیم برای جای کفش ها

 
کیف و کفش


با کمک جعبه تقسم های مقوایی دست ساز می توانید فضای پای تخت و یا کشوی تخت تان را برای جای دادن کفش ها و صندل ها آماده کنید و همیشه آن ها را مرتب و منظم در دسترس داشته باشید. این راه حل بهترین ایده برای جمع کردن کفش های خارج از فصل می باشد.

استفاده از هنگر ها برای جای کیف

 
کیف و کفش

با کمک هنگر های این چنینی به سادگی می توانید از فضای درب کمد دیواری برای نظم بخشیدن به کیف های خود استفاده کنید بی آنکه فضایی از کمد شما اشغال شود.

بهترین فضاها برای مرتب کردن کیف و کفش درمنزل

بهترین فضاها برای مرتب کردن کیف و کفش درمنزل
: امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از چیدانه - / ر
این مطلب مفید بود ؟
8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف