مرتضی احمدی

مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت درگذشت + جزئیات مراسم تشییع

تاریخ انتشار : 30 آذر 1393کد مطلب : 10488زمان مطالعه : 1 دقیقه
استاد مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت نمایش های ایرانی، سینما و تلویزیون امروز یکشنبه 30 آذرماه در سن 90 سالگی دار فانی را وداع گفت. در ادامه زمان و مکان تشییع پیکر مرتضی احمدی را می خوانید.

استاد مرتضی احمدی پیشکسوت دوبلاژ، بازیگری، گویندگی در سن 90 سالگی دار فانی را وداع گفت و جامعه هنری را در اندوه فقدان خود فرو برد.

آیین تشییع پیکر هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون روز چهارشنبه از مقابل تالار وحدت با حضور هنرمندان و دوستداران مرتضی احمدی انجام خواهد شد و در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) آرام خواهد گرفت.

مرتضی احمدی متولد سال 1303 تهران از 16 سالگی به ورزش باستانی و فوتبال گرایش پیدا کرد. مرتضی احمدی که از جمله طرفداران با سابقه و شناخته شده تیم پرسپولیس تهران بود، در برنامه تلویزیونی 90 به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور حضور پیدا کرد.
مرتضی احمدی از سال 1321 به کارآموزی تئاتر پرداخت و به عنوان پیش پرده خوان از سال 1322 در اجراهای نمایشی حضور پیدا کرد و پس از آن علاوه بر فعالیت به عنوان بازیگر تئاتر، در رادیو تهران نیز حضور پیدا کرد.  احمدی از چهره های شناخته شده و مطرح بازیگری سینما، تئاتر و تلویزیون ایران بعد از مدتی بیماری دار فانی را وداع گفت.
سایت نمناک فقدان مرتضی احمدی هنرمند مطرح و با سابقه سینما، تئاتر، تلویزیون و رادیو را به خانواده این هنرمند و جامعه هنری تسلیت می گوید.

مرتضی احمدی بازیگر پیشکسوت درگذشت + جزئیات مراسم تشییع

556
این مطلب مفید بود ؟560
برگرفته از مهر - /م
نظرات
وبگردی