مرتضی طلایی

جزئیات حادثه برای “مرتضی طلایی” عضو شورای شهر تهران

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1394کد مطلب : 20635زمان مطالعه : 3 دقیقه
صبح امروز مرتضی طلایی عضو شورای شهر تهران بر اثر نشت گاز دچار سوختگی شد. آخرین وضعیت سلامتی “مرتضی طلایی” را در این مطلب می خوانید.

حادثه برای مرتضی طلایی

صبح امروز مرتضی طلایی نایب رییس شورای شهر تهران بر اثر نشت گاز دچار سوختگی شد.

ایلنا؛ حجت الاسلام امرودی (معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران) درباره آخرین وضعیت حال جسمانی مرتضی طلایی که از صبح امروز به دلیل سوختگی ناشی از نشت گاز در بیمارستان چمران بستری شده است، اظهارداشت:در حال حاضر ملاقات آقای طلایی بودیم و در حال استراحت بودند از پزشکان در خصوص اوضاع احوال وی سوال کردم و اعلام کردند که تحت مراقبت هستند و حالشان رو به بهبود است.

وی افزود:اقای طلایی در حال حاضر در BICU بستری و ممنوع الملاقات هستند.

معاون اجتماعی شهرداری تهران در تشریح حادثه پیش آمده برای مرتضی طلایی گفت:صبح امروز براساس نشت گاز، حادثه ای در منزل وی رخ می دهد و آقای طلایی برای نجات نزدیکانشان خودشان را درگیر می کند و بیشترین حادثه برای ایشان به وجود می آید و سایر اعضای خانواده در سلامت کامل به سر می برند.

امرودی با اشاره به اینکه پزشکان عمق سوختگی آقای طلایی را 18 درصد اعلام کردند گفت:بخش عمده ای از بدن و صورت وی دچار سوختگی شده است.

با توجه به اینکه آقای طلایی از جانبازان دفاع مقدس هستند و شیمیایی شدند آثار سوختگی وارد ریه ایشان شده و این موضوع برای ما نگرانی ایجاد کرده است البته پزشکان در حال مطالعه و مورد بررسی هستند و سعی کرده اند این وضعیت را کنترل کنند و امیدوارم با دعای خیر مردم حال ایشان بهبود یابد.

امرودی بر این موضوع تاکید کرد که آقای طلایی به کما نرفته و پزشکان داروهای بیهوشی را به وی تزریق کرده اند.

وی در پایان گفت:در حال حاضر آقای طلایی ممنوع الملاقات هستند و خواهش می کنم مردم به بیمارستان مراجعه نکنند.


مرتضی طلایی قصد داشت یکی از اعضای خانواده اش را نجات دهد که سوخت

خبرآنلاین؛ اطرافیان مرتضی طلایی می گویند خانه او به دلیل نشت گاز آتش گرفته است. گفته شده طلایی برای نجات دادن یکی از اعضای خانواده اش از آتش، دچار سوختگی شده است.

پزشکان اعلام کرده اند سوختگی بدن نائب رییس شورای شهر تهران، عمیق نیست، اما برای عفونی نشدن زخم ها، در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

گزارش های اولیه پزشکی اعلام کرده که میزان سوختگی طلایی، 18 درصد است. یکی از سایت های نزدیک به طلایی از قول کادر درمانی نوشته است «به علت عارضه های ناشی از مصدومیت شیمیایی دوران دفاع مقدس، آسیب های وارد به دستگاه تنفسی سردار طلایی تشدید شده است. اما با رسیدگی به موقع تیم پزشکی این موضوع تحت کنترل قرار دارد.»


حال عمومی مرتضی طلایی خوب است

فارس؛ حلی ساز رئیس بیمارستان چمران درمورد آخرین وضعیت مرتضی طلایی عضو شورای شهر تهران گفت:ایشان از ناحیه صورت، گردن و ساق پا (زانو تا مچ پا) دچار سوختگی درجه یک شده اند.

وی ادامه داد:پزشکان 18 درصد سوختگی برای وی تعیین کردند که با توجه به مجهز بودن بیمارستان چمران به خدمات ویژه سوختگی آقای طلایی در این بیمارستان بستری شده است.

حلی ساز در مورد علت ملاقات ممنوع بودن طلایی گفت:امروز بسیاری از شهروندان که نگران حال ایشان بودند برای ملاقات به بیمارستان آمدند که ما به علت ازدحام جمعیت مانع ورود آنها به بیمارستان شدیم.

رئیس بیمارستان چمران تأکید کرد:حال عمومی طلایی خوب است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد در حال حاضر او را با مسکن آرام کرده ایم.

مرتضی طلایی ، آخرین وضعیت سلامتی مرتضی طلایی

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
وبگردی