مرتضی پاشایی

خانه ابدی زنده یاد مرتضی پاشایی + عکس

تاریخ انتشار : 1 دی 1393کد مطلب : 10498زمان مطالعه : 1 دقیقه
نزدیک به چهل روز است که از پرواز ابدی خواننده جوان و محبوب کشورمان می گذرد اما هنوز هم یاد و خاطره اش در ذهن ها زنده مانده است. در ادامه تصویری از سنگ قبر نصب شدۀ زنده یاد مرتضی پاشایی را میبینید.

زنده یاد مرتضی پاشایی خواننده محبوب کشورمان در روز 23 آبان ماه 1393 بر اثر بیماری سرطان معده در سن 30 سالگی پس از مبارزه سرسختانه سرانجام در بیمارستان بهمن درگذشت و در روز 25 آبان ماه در قطعه هنرمندان بهشت زهرا(س) آرام گرفت.در ادامه تصویری از سنگ قبر نصب شدۀ  مرتضی پاشایی را در آستانه چهلمین روز درگذشتش مشاهده می کنید که 29 آذر ساعت 11 صبح در محل مزار او نصب گردید.این مراسم به صورت خصوصی و تنها با حضور افراد خانواده و تعدادی از دوستان و آشنایان او برگزار شد.

مراسم مراسم چهلم این خواننده پنجشنبه چهارم دی ماه ساعت 14 در بهشت زهرا و قطعه هنرمندان برگزار خواهد شد.

سنگ قبر مرتضی پاشایی

مرتضی پاشایی مثل بسیاری از خوانندگان فعالیت خود را با انتشار تک آهنگ در اینترنت منتشر کرد و آرام آرام به شهرت رسید. در زمانی که ترانه های سوزناک روی بورس بودند، او هم تصمیم گرفت همین سبک را ادامه دهد و تک آهنگ هایش همگی همین روند و سبک را داشتند. برخی از اهالی موسیقی ابتدا نگاه چندان مثبتی به او نداشتند. طرفداران پاشایی اما رفته رفته گسترده تر شدند و در سال 93 به محبوبیت فراوانی رسید. محبوبیتی که شاید در میان کارشناسان موسیقی و اهالی فن به آن گستردگی نبود اما قشر خاصی از جامعه طرفدار او بود که برای برخی ها عجیب به نظر می رسد.

خانه ابدی زنده یاد مرتضی پاشایی + عکس

4.81133
این مطلب مفید بود ؟108251
برگرفته از عصر بانک - / ل
وبگردی