نمناک ورزشفوتبال مرتضی پورعلی گنجی مورد ستایش روزنامه قطری قرار گرفت
مرتضی پورعلی گنجی ، تیم مرتضی پورعلی گنجی
روزنامه الرای قطر به ستایش از مرتضی پورعلی گنجی ستاره ایرانی السد پرداخت و بالاترین نمره را در دیدار برابر الجیش به او داد.پور علی گنجی در این دیدار موفق شد با وجود شکست تیمش گل دوم السد را به ثمر برساند.
تاریخ انتشار : 7 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,084 نفر

مرتضی پورعلی گنجی مورد ستایش روزنامه قطری قرار گرفت

در یکی از دیدارهای حساس جام امیر قطر، السد با حضور فوق ستاره اسپانیایی خود به مصاف الجیش رفت و در نهایت این الجیش بود که با نتیجه سه بر دو بازی را به سود خود به پایان رساند و به دور بعد راه پیدا کرد. 

در این دیدار مرتضی پورعلی گنجی ستاره ایرانی السد یک بار دیگر توانایی های خود را به اثبات رساند تا نشان دهد که خرید بسیار خوبی برای این تیم قطری بوده است و فصل بعد هم در این تیم بازی خواهد کرد.

مرتضی پورعلی گنجی

 

 

پور علی گنجی گل دوم تیمش را در این دیدار به ثمر رساند. روزنامه الرای قطر به ستایش از ستاره ایرانی السد پرداخت و بالاترین نمره را به او داد. 

این روزنامه قطری درباره پورعلی گنجی نوشت:او وظایف دفاعی خود را به خوبی انجام داد، هر چند با پدرو به ویژه در نیمه دوم ناهماهنگ بود. این بازیکن ایرانی در کارهای هجومی هم خوب ظاهر شد و گل دوم السد را در دقایق پایانی به ثمر رساند و نمره 7 را به خود اختصاص می دهد. 

ستاره ایرانی السد درحالی نمره 7 را به خود اختصاص داد که ژآوی نمره 6.5 از 10 را به خود اختصاص داد. 

پور علی گنجی در نیم فصل دوم لیگ ستارگان قطر به السد پیوست و توانست عملکرد خوبی در این تیم از خود نشان دهد و بدون شک فصل بعد هم در این تیم قطری بازی خواهد کرد.

مرتضی پورعلی گنجی مورد ستایش روزنامه قطری قرار گرفت

مرتضی پورعلی گنجی مورد ستایش روزنامه قطری قرار گرفت
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ایسنا/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف