نمناک اخبارورزشی مرتضی پورعلی گنجی سه هفته خانه نشین شد
مرتضی پورعلی گنجی ، غیبت پورعلی گنجی خط دفاعی السد
یک نشریه قطری اعلام کرد که مرتضی پورعلی گنجی مصدوم است و سه هفته نمی تواند تیمش را همراهی کند و از این آسیب دیدگی به عنوان ضربه سنگین به السد یاد کرد.
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1396

دوری سه هفته ای مرتضی پورعلی گنجی از میادین فوتبال

آسیب دیدگی مدافع ایرانی السد جدی است و او سه هفته نمی تواند تیمش را همراهی کند.
مرتضی پور علی گنجی، یکی از تاثیرگذارترین و بهترین بازیکنان السد قطر است. این مدافع ایرانی چند روز پیش در دیدار السد برابر الاهلی که با پیروزی قاطع السد به پایان رسید در دقیقه 80 از بازی تعویض شد.
شائبه های زیادی درباره ی علت تعویض پورعلی گنجی وجود داشت و سرمربی السد هم حاضر نشد که در این باره توضیح دهد تا گمانه زنی ها بیشتر و بیشتر شود. روزنامه الوطن قطر در این باره اعلام کرد که پورعلی گنجی مصدوم است و سه هفته نمی تواند تیمش را همراهی کند و از این آسیب دیدگی به عنوان ضربه سنگین به السد یاد کرد.

مرتض پورعلی گنجی

مرتضی پورعلی گنجی به علت مصدومیت نمی تواندسه هفته تیمش را همراهی کند

السد در حساس ترین بازی این هفته لیگ ستارگان قطر باید به مصاف الدحیل صدرنشین برود و غیبت پورعلی گنجی خط دفاعی السد را با مشکل مواجه خواهد کرد.
السد با دو امتیاز اختلاف نسبت به الدحیل صدرنشین در رده دوم جدول رده بندی لیگ ستارگان قطر جای دارد.

تعریف الکس نوری ازمرتضی پورعلی گنجی

شنیدیم الکس نوری وقتی فهمیده است مرتضی پورعلی گنجی در لیگ ستارگان قطر و السد توپ می زند سری تکان داده و گفته که حیف اوست. شماره 8 شما به راحتی می تواند همین الان در بوندس لیگا بازی کند!

حالا اینکه سرمربی ایرانی وردربرمن، مرتضی پورعلی گنجی را با خود به آلمان ببرد یا اینکه هیچ نظری روی او یا سردارآزمون و مهدی طارمی نداشته باشد را نمی دانیم اما خوب می دانیم عملکرد مدافع ایرانی فصل گذشته السد قطر را پسندیده است.

مصدومیت مرتضی پورعلی گنجی در قطر

مرتضی پورعلی گنجی سه هفته خانه نشین شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از ایسنا -پارس فوتبال / ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف