نمناک اخباردانشگاه زمان ثبت نام مرحله دوم کنکور 94
کنکور 94 ، آزمون سراسری 94
مرحله دوم ثبت نام کنکور 94 از فردا یک شنبه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز و در روز چهارشنبه 20 اسفند پایان می پذیرد.
تاریخ انتشار : 16 اسفند 1393

سازمان سنجش آموزش کشور به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در کنکور 94 برای دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و همچنین کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی و دانشگاه فرهنگیان که در مهلت مقرر موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده یا به هر دلیل دیگر نتوانستند نسبت به ثبت نام برای شرکت در این آزمون اقدام کنند، مهلت مجددی را برای ثبت نام  تعیین کرد.
مهلت جدید برای ثبت نام در آزمون سراسری سال 94 از فردا یکشنبه 17 اسفند 93 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور  آغاز و در روز چهارشنبه 20 اسفند 93 پایان می پذیرد.
داوطلبان ضرورت دارد برای ثبت نام در این مرحله با توجه به اطلاعیه این سازمان درباره اعلام زمان مجدد برای ثبت نام داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون سراسری سال 94 که از روز یکشنبه 3 اسفند 93 بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و در نشریه پیک سنجش 4 و دوشنبه 11 اسفند 93 هم منتشر شده است برای ثبت نام در مهلت مجدد در نظر گرفته شده اقدام کنند.

زمان ثبت نام مرحله دوم کنکور 94

زمان ثبت نام مرحله دوم کنکور 94
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 21
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 16 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف