نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون آغاز مرحله سوم مسابقه ادابازی با شکست گروه پالت
ادابازی ، مسابقه ادابازی
در شب اول از مرحله سوم مسابقه ادابازی خندوانه محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه صدا سیما توانست مهیار طهماسبی و امید نعمتی در گروه پالت را شکست دهد.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396

در شب اول از مرحله سوم مسابقه ادابازی چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 19 شهریورماه 96 ساعت 23 روی آنتن رفت. برنامه خندوانه از چندی پیش میزبان بازیگران و کمدین های خنداننده شو در مسابقه ادابازی است و تابحال دو مرحله از آن را پشت سر گذاشته است.

رامبد جوان در شب گذشته میزبان دو گروه از شرکت کننده های مسابقه ادابازی بود که توانسته بودند با شکست رقیبشان در مرحله اول و مرحله دوم به مرحله سوم مسابقه ادابازی راه پیدا کنند. محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو در گروه صدا سیما با مهیار طهماسبی و امید نعمتی در گروه پالت در این شب به رقابت با یکدیگر پرداختند.

رقابت گروه پالت با صدا سیما در مرحله سوم ادابازی

گروه صدا سیما که در مرحله دوم با شکست گروه برادران تاچی بانا توانسته بود راهی مرحله سوم مسابقه ادابازی شود در این مرحله در برابر گروه پالت با مهیار طهماسبی و امید نعمتی قرار گرفت.

رامبد جوان در ابتدای برنامه با حضور شرکت کننده ها با لباس هایی خاص گفت :در این مرحله (کلمات ترکیبی ) هر گروه 6 بار امکان اجرا دارد و هر اجرا دو امتیاز برای شما دارد. مجری برنامه خندوانه ادامه داد :شما با نشان هایی که دارید در این مرحله کارهای مهمی میتوانید انجام دهید . در این مرحله 117 نشان گروه صدا سیما و 79 نشان متعلق به گروه پالت است.

گروه صدا سیما در بخش کری خوانی توانست اولین امتیاز این رقابت را کسب کند و شروع کننده این مسابقه باشد.

 مسابقه ادابازی

امید نعمتی از گروه پالت در مقابل محمد معتضدی از گروه صدا سیما

محمد معتضدی اولین اجرا را در این مسابقه روی صحنه برد. گروه صدا سیما در این مرحله 15 امتیاز گرفت و گروه پالت نیز در این مرحله توانست 15 امتیاز کسب کند. 75 امتیاز گروه صدا سیما و 49 امتیاز گروه پالت در این مرحله کسب کردند.

در بخش حدس زدن ضرب المثل ها گروه صدا سیما 35 امتیاز و 77 نشان کسب کرد و گروه پالت توانست 22 امتیاز گروه پالت با 57 نشان دریافت کند.

مسابقه ادابازی

بهزاد قدیانلو از گروه صدا سیما در مقابل مهیار طهماسبی از گروه پالت

در بخش پایانی برنامه با توجه به اجرای هر دو گروه و نشان هایی که داشتند گروه پالت مغلوب گروه صدا سیما شد و در نهایت گروه محمد معتضدی و بهزاد قدیانلو با 75 امتیاز به مرحله فینال صعود کردند.

آغاز مرحله سوم مسابقه ادابازی با شکست گروه پالت

آغاز مرحله سوم مسابقه ادابازی با شکست گروه پالت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف