نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون اعلام نتایج مرحله سوم خنداننده شو 2
مرحله سوم خنداننده شو 2 ، خنداننده شو
شب گذشته 24 مرداد 1397 نتایج مرحله سوم خنداننده شو 2 اعلام شد و چهار کمدین جوان خنداننده شو به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

پایان مرحله سوم خنداننده شو 2

برنامه خندوانه شب گذشته با اجرای احسان کرمی 24 مرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. در این برنامه اتفاقات جالبی رخ داد که مردم و داوران خنداننده شو را شگفت زده کرد.

نتایج مرحله سوم خنداننده شو 2 اعلام شد و چهار شرکت کننده حذف و چهار شرکت کننده به مرحله نیمه نهایی خنداننده شو 2 راه یافتند.

پایان مرحله سوم خنداننده شو 2 با چهار کمدین

شب گذشته مرحله سوم خنداننده شو 2 به پایان رسید و از میان هشت شرکت کننده راه یافته به این مرحله چهار نفر حذف شده و چهار نفر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

خنداننده شو 2

چهار شرکت کننده مرحله سوم خنداننده شو 2

هشت شرکت کننده مرحله سوم خنداننده شو 2 عبارتند از متین نصیری ، آیت بی غم ، محمد جواد رضایی ، ناصر محبی ، علی صبوری ، وحید رحیمیان ، امیرحسین قیاسی و ابوطالب حسینی.

از میان این هشت شرکت کننده با رای مردم متین نصیری ، آیت بی غم ، ناصر محبی و محمدجواد رضایی حذف شدند.

خنداننده شو 2

حذف شده های مرحله سوم خنداننده شو 2

از مرحله سوم خنداننده شو 2 با رای مردم علی صبوری ، وحید رحیمیان ، امیرحسین قیاسی و ابوطالب حسینی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

خنداننده شو 2

چهار برنده مرحله سوم خنداننده شو 2

در شب گذشته برنامه خندوانه یکی از پرحاشیه ترین اتفاقات صعود وحید رحیمیان به مرحله نیمه نهایی و حذف آیت بی غم بود . در مرحله قبل خنداننده شو وحید رحیمیان با فراموش کردن متن و آیت بی غم با اجرای موفقش شرایط متفاوتی را ایجاد کردند و اعلام نتایج با وجود همین شرایط ، همه را شگفت زده کرد و هر چهار مربی خندوانه درباره این اتفاق صحبت کرده و از رای احساسی مردم گفتند.

در پایان اعلام نتایج احسان کرمی قرعه کشی مرحله نیمه نهایی را انجام داد و ابوطالب حسینی و وحید رحیمیان اجرایی در شب اول خواهند داشت و علی صبوری و امیرحسین قیاسی رقیب هم در مرحله نیمه نهایی شدند.

میثم درویشان پور

اجرای میثم درویشان پور در مرحله سوم خنداننده شو 2

میثم درویشان پور نفر اول مسابقه خنداننده شو در فصل قبل مهمان برنامه خندوانه شد و با اجرای استندآپ کمدی جذابش شبی متفاوت را برای اهالی خندوانه رقم زد.

نتایج مرحله سوم خنداننده شو 2 در خندوانه اعلام شد + تصاویر

اعلام نتایج مرحله سوم خنداننده شو 2
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 23
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف