نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون نتیجه رای گیری اجرای بازگشت خنداننده شو اعلام شد
خنداننده شو ، حسین شاهرخ نیا
در برنامه شب گذشته خندوانه که در 16 تیرماه 96 روی آنتن شبکه نسیم رفت نتیجه رای گیری اجرای بازگشت خنداننده شو اعلام شد.
تاریخ انتشار : 17 تیر 1396

حسین شاهرخ نیا به مرحله سوم خنداننده شو راه یافت

برنامه خندوانه با اجرای احسان کرمی شب گذشته همزمان با شانزدهم تیرماه 96 روی آنتن شبکه نسیم رفت . در این برنامه نتیجه رای گیری اجرای بازگشت خنداننده شو اعلام شد و حسین شاهرخ نیا به عنوان نفر برتر این رقابت به مرحله سوم مسابقه خنداننده شو راه پیدا کرد.

اعلام نتیجه رای گیری اجرای بازگشت خنداننده شو

طبق آرای مردمی که در برنامه های گذشته خندوانه توسط احسان کرمی اعلام شد ، رضا بهمنی، محمد معتضدی، علی ضیایی، سیده مریم کشفی، مجید افشاری، میثم درویشان پور، سیده زینب موسوی به مرحله بعدی مسابقه خنداننده شو صعود کردند.

از میان پنج شرکت کننده باقی مانده به نام های حسین شاهرخ نیا، آرزو صراف رضایی ، فرهان معین زاده،و بهنام قاسمی و بهزادقدیانلو سه نفر برای اجرای نجات انتخاب شدند و دو نفر از مسابقه خنداننده شوی خندوانه حذف شدند.

حسین شاهرخ نیا با 413241 رای و آرزو صراف رضایی با 355202 رای و بهزاد قدیانلو با 204888 رای برای اجرای بازگشت انتخاب شدند و فرهان معین زاده و بهنام قاسمی از دور مسابقه خنداننده شوی خندوانه کنار گذاشته شدند.

خنداننده شو

حسین شاهرخ نیا به مرحله بعدی خنداننده شو راه یافت

در برنامه قبلی خنداننده شوی خندوانه قرار بر این شد که بعد از اجرای نجات سه کمدین جوان خندوانه مردم به آنها رای بدهند و یکی از سه شرکت کننده در اجرای نجات به مرحله سوم خنداننده شو راه پیدا کند.

از بین سه شرکت کننده مرحله نجات، حسین شاهرخ نیا با کسب 1161248 هزار رای به مرحله سوم راه یافت و بهزاد قدیانلو و آرزو صراف رضایی از مسابقه خنداننده شو حذف شدند ومرحله سوم خنداننده شو از دوشنبه دوباره آغاز می شود.

نتیجه رای گیری اجرای بازگشت خنداننده شو اعلام شد

نتیجه رای گیری اجرای بازگشت خنداننده شو اعلام شد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 55
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 44 11
نظر کاربران
فهیمه

فهیمه

من عاشق جنوبیا و مخصوصا رضا بهمنی هستم

پاسخ دادن 0 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف