مسابقه عصر جدید
سومین قسمت از مرحله نیمه نهایی برنامه عصر جدید امشب 30 تیرماه 98 با حضور سه شرکت کننده روی آنتن میرود.

زمان پخش سومین قسمت مرحله نیمه نهایی عصر جدید

برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی مسابقه استعدادیابی است که اولین بار بهمن ماه سال گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت. این مسابقه استعدادیابی که با حضور شرکت کننده های بیشماری روی آنتن رفت یکی از مسابقات پربیننده تلویزیون است که به زودی به مرحله فینال میرسید.

امشب 30 تیر 1398 سومین قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید با حضور سه شرکت کننده و اجراهایی متفاوت روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

فینال عصر جدید در راه است

سومین قسمت از مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید امشب با حضور سه شرکت کننده روی آنتن میرود و با پخش سومین و چهارمین قسمت از مرحله نیمه نهایی در این هفته ، طبق روال عادی پخش هفته آینده فینال عصر جدید برگزار خواهد شد.

مرحله نیمه نهایی عصر جدید

شرکت کننده های مرحله نیمه نهایی عصر جدید

در اولین قسمت از مرحله نیمه نهایی مسابقه عصر جدید گروه پسران خورشید و پارسا خائف به مرحله انتخاب مردمی راه یافتند و دومین فینالیست های مرحله نیمه نهایی شکوفه عزیزی بانوی عروسک گردان و صداپیشه و محمد زارع بودند .

پارسا خائف

پارسا خائف فینالیست مرحله نیمه نهایی عصر جدید

در برنامه معرفی فینالیست های دو قسمت ابتدایی مرحله نیمه نهایی اتفاقی شگفت انگیز رخ داد و پارسا خائف پسر خواننده اردبیلی کشورمان با چهار میلیون و 564 هزار و 570 رای و محمد زارع با چهار میلیون و27 هزار و 151 رای به فینال عصر جدید راه یافتند.

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری برنامه عصر جدید

در برنامه امشب عصر جدید سه شرکت کننده اجراهایشان را به نمایش میگذارند و از میان این سه شرکت کننده دو نفر راهی مرحله بعد برای انتخاب مردمی میشوند تا یکی دیگر از فینالیست های مسابقه عصر جدید مشخص شود.

سومین قسمت از مرحله نیمه نهایی عصر جدید روی آنتن میرود

3.820
این مطلب مفید بود ؟155
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی