نمناک اخبارورزشی استوک های مرحوم حجازی برای زلزله زدگان فروخته شد
مرحوم حجازی ، استوک های مرحوم حجازی
مرحوم حجازی دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال تهران بودند که خانواده ایشان استوک های آن مرحوم را برای کمک به زلزله زدگان به حراج گذاشتند.
تاریخ انتشار : 29 آبان 1396

استوک های مرحوم حجازی فروخته شد

خانواده مرحوم حجازی برای کمک به زلزله زدگان استوک های آن مرحوم را به حراج گذاشتند. همسر مرحوم حجازی گفته بود که این حراج برای کمک به زلزله زدگان هست و اگر خو مرحوم حجازی بودند قطعا به مردم کمک میگردند و حالا که ایشان در بین ما نیستند ما این را انجام می دهیم.

درپی زلزله کرمانشاه خسارت های مالی و جانی بسیاری در این منطقه رخ داد. جامعه ورزشی هم برای کمک به زلزله زدگان همه توان خود را به کار برده تا مشکلات موجود را برطرف کنند.

خانواده مرحوم ناصر حجازی برای کمک به زلزله زدگان، استوک های دروازه بان با ارزش تیم ملی و آبی ها را به حراج گذاشتند.آخرین مبلغ پیشنهادی 50 میلیون تومان بود که این استوک ها با مبلغ 50 میلیون تومان به فروش رفت.

مرحوم حجازی

فروش استوک های مرحوم حجازی به قیمت 50 میلیون تومان

مرحوم حجازی

فروش استوک های مرحوم حجازی به قیمت 50 میلیون تومان

مرحوم ناصر حجازی مربی و بازیکن فوتبال ایرانی بود. او دروازه بان اول تیم ملی فوتبال ایران در دهه 1350 بود و 2 قهرمانی در جام ملت های آسیا، 1 قهرمانی در بازی های آسیایی و شرکت در المپیک و جام جهانی فوتبال را در کارنامه دارد. او هم چنین به هم راه تیم تاج قهرمانی در جام تخت جمشید و جام باشگاه های آسیا را تجربه کرده است.

استوک های مرحوم حجازی برای زلزله زدگان فروخته شد

استوک های مرحوم حجازی برای زلزله زدگان فروخته شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از برنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف