نمناک اخباردانشگاه مرخصی تحصیلی دانشجویان باردار افزایش یافت
دکتر قدیمی با بیان اینکه به طور عموم سقف مرخصی تحصیلی خانم های باردار دو ترم است اما در موارد خاص امکان افزایش مرخصی تا پنج ترم نیز وجود دارد.
تاریخ انتشار : 24 اسفند 1391
'دبیر شورای برنامه ریزی آموزش عالی درباره افزایش مرخصی تحصیلی خانم های باردار گفت:به طور عموم سقف تعیین شده برای مرخصی تحصیلی خانم های باردار دو ترم است، اما در موارد خاص امکان افزایش آن تا پنج ترم وجود دارد، البته در این زمینه سازمان امور دانشجویان از طریق شورای موارد خاص می تواند تا پنج ترم تحصیلی، مرخصی را برای خانم های باردار افزایش دهد، البته خاص بودن آن باید ثابت شود.
دکتر قدیمی با تاکید بر اینکه قائل به این نیستیم که پنج ترم مرخصی تحصیلی برای کلیه خانم های باردار اجرایی شود، گفت:چرا که 2.5 سال فاصله از یک دوره آموزشی عملا کیفیت آن دوره را مورد اشکال جدی قرار می دهد.
قدیمی با بیان اینکه برنامه ای برای کاهش واحدهای درسی دانشگاهی مادران نداریم، تصریح کرد:با تدابیری که در آیین نامه لحاظ شده است می توان به راحتی یک دوره کارشناسی را تا 3.5 سال تمام کرد، البته سقف واحدهای کارشناسی 140 واحد و کف 130 واحد است.'

مرخصی تحصیلی دانشجویان باردار افزایش یافت

مرخصی تحصیلی دانشجویان باردار افزایش یافت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از isna.ir
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف