نمناک ورزشفوتبال گم شدن عجیب و غریب مهدی طارمی در خوزستان
مهدی طارمی ، بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان
مهدی طارمی بعد بازی پر حاشیه مقابل استقلال خوزستان درخواست یک روز مرخصی میکند و در این سفر گم میشود.
تاریخ انتشار : 6 آبان 1395

ماجرای سفر مهدی طارمی به خوزستان

لابد می دانید بازی هفته گذشته استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران در حالی با تساوی یک - یک به پایان رسید که هواداران دو تیم درگیر شده و صحنه های زشتی را رقم زدند؛ البته این همه اتفاقات ورزشگاه غدیر اهواز نبود...بین هواداران استقلال خوزستان و پرسپولیس درگیری بسیار شدیدی به وجود آمد که طی آن یکی از جایگاه ها خالی از جمعیت شد.

دیروز شنیدیم پس از بازی برای مهدی طارمی گلزن ملی پوش پرسپولیس هم ماجرایی به جود آمده که خواندن آن خالی از لطف نیست.

مهدی طارمی

مرخصی مهدی طارمی

 
سفر 4 ساعته دوستان آقای گل به اهواز
 
بازی جنجالی استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران ساعت 16:45 روز پنج شنبه 29 مهر در حالی برگزار شد که پیش از آن برخی از دوستان و نزدیکان مهدی طارمی تصمیم گرفتند از بوشهر راهی اهواز شده و این مسابقه را از نزدیک تماشا کنند. فاصله بوشهر تا اهواز با ماشین سواری 4 ساعت است و دوستان طارمی نیز صبح راهی استان خوزستان شدند...
 
روز نه چندان خوب مهاجم بوشهری
 
در روزی که رحیم زهیوی ستاره زمین بود، یک گل تماشایی از روی ضربه ایستگاهی زد و علی علیپور هم برای پرسپولیس پنالتی گرفت، مهدی طارمی روز چندان خوبی را سپری نکرد.
مهاجم گلزن و تکنیکی پرسپولیس با یارگیری فشرده بازیکنان استقلال خوزستان نتوانست در حد و اندازه های همیشگی ظاهر شود و در نهایت نیز همراه تیمش به تساوی یک - یک رضایت داد در حالی که سکوی ورزشگاه غدیر اهواز آبستن حوادث زیادی بود.
 
حبس پرسپولیسی ها در رختکن!
 
با توجه به اتفاقاتی که روی سکوی ورزشگاه غدیر رخ داد، دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفتند مدتی در رختکن بمانند تا آب ها از آسیاب بیفتد! برانکو و شاگردانش زمانی سوار اتوبوس شدند و به سمت فرودگاه رفتند که دیگر خیال شان راحت شده بود هیچ تماشاگرنما یا فرد ناخوش احوالی(!) برای پرتاب سنگ یا درگیری حوالی ورزشگاه باقی نمانده است.
 
آقای برانکو یک روز مرخصی می خواهم!
 
مهدی طارمی که از قبل در جریان سفر دوستانش به اهواز قرار گرفته بود، در همان رختکن ورزشگاه غدیر اهواز از برانکو یک روز مرخصی گرفت. مرد کروات هم موافقت کرد آقای گل همراه دوستانش به بوشهر برود و با یک روز تأخیر خودش را به تمرینات پرسپولیس برساند.
 
مسیر اشتباهی به سمت گچساران
 
کسانی که از اهواز به بوشهر سفر کرده اند به خوبی می دانند اول باید از اهواز به هندیجان و امیدیه بروند و در ادامه راهی دیلم، گناوه و بوشهر شوند اما ظاهراً مهدی طارمی و دوستانش از این موضوع بی خبر بودند یا حداقل برای اولین بار بود که این مسیر را طی می کردند. شنیدیم آقای گل و دوستان بوشهری اش اشباهی به سمت گچساران رفته اند و از یک مجموعه نفت و گازی در بیابان سر درآورده اند!
 
عکس سلفی با آقای نگهبان!
 
دوستان طارمی که مسیر را اشتباه رفته بودند خیلی شانس آوردند آدم مشهوری همراه شان بود. نگهبان این مجموعه نفت و گازی که یک پرسپولیسی دوآتشه و متعصب بود از دیدن مهدی طارمی حسابی به وجد آمد. طرف که باورش نمی شد ستاره ملی پوش پرسپولیس به محل کارش آمده باشد، چند همکار دیگر را هم با بی سیم صدا زد تا در کنار مهدی طارمی عکس یادگاری و سلفی بیندازند! آقای گل لیگ پانزدهم نیز با وجود تأخیر و گم شدن در مسیر، برخورد بسیار خوبی با آقای نگهبان و دوستانش داشت.
 
حرکت به سوی بوشهر با تأخیر یک ساعته
 
آقای نگهبان پس از آنکه حسابی کنار مهدی طارمی عکس یادگاری انداخت، آقای گل و دوستانش را راهنمایی کرد. طرف مسیر درست را نشان مسافران بوشهر داد تا بالاخره مهدی طارمی و رفقایش مسیر اصلی را پیدا کرده و راهی شهر خود شوند.

گم شدن عجیب و غریب مهدی طارمی در خوزستان

گم شدن عجیب و غریب مهدی طارمی در خوزستان
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف